ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Tekuté prací prostředky, kapsle

Kromě klasických pracích prostředků v práškové formě nabízíme také tekuté prací prostředky. Tekuté a gelové prací prostředky jsou obzvláště vhodné pro praní jemného prádla, jako jsou svetry, hedvábné tkaniny a umělá vlákna.

Tekuté prací prostředky se dobře vymáchají a hodí se také k ručnímu praní. Dělí se na prací prostředky na bílé, barevné a černé prádlo. Tekuté prací prostředky na černé a tmavé prádlo díky speciálnímu složení zajistí stálost tmavých barev Vašeho oblečení. Gelové prací prostředky na barevné prádlo uchovávají zářivost barev a prací prostředky na bílé prádlo předcházejí zašednutí Vašeho bílého oblečení a pomáhají, aby bílá zůstala co nejdéle skutečně bílou.

Jemné a umělé tkaniny více než ostatní látky vyžadují přidání aviváže do posledního máchání. Aviváž prádlo krásně změkčí a provoní. Přidáním změkčovače vody do pračky zvýšíte účinnost tekutých pracích prostředků. 

Obzvláště pro různé větší provozy, jako jsou hotely, penziony, ubytovny a internáty nabízíme velké pětadvacetilitrové ekonomické balení tekutého pracího prostředku. Denně musíte vyprat velké množství prostěradel, povlečení ručníků apod., s čímž Vám hravě pomohou prací prostředky naší výroby.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX