Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Co dokáží naše výrobky - příklady čištění

Čištění strukturovaného PVC

Popis plochy: Velmi silně znečištěné PVC, špína usazena ve struktuře materiálu. Podlaha byla denně stírána běžnými čisticími prostředky. Bez důkladného a fyzicky namáhavého drhnutí kartáčem nebylo možné zašlou špínu odstranit.

Použitý čisticí prostředek: ALTUS Professional BOXER – čisticí a odmašťovací prostředek na velmi silně znečištěné pevné povrchy

Postup čištění: ALTUS Professional BOXER byl naředěn vodou v poměru 1:5 – 1:2 (200-500ml přípravku na 1l vody). Směs byla rovnoměrně nanášena tak, aby se přípravek dostal do všech struktur PVC. Délka působení byla přibližně 5 minut, následně byla plocha setřena vlhkým mopem.

Výsledek: Ihned po aplikaci naředěného prostředku bylo zřejmé očištění povrchu, avšak zašlá špína v pórech podlahy vyžadovala delší čas působení. Aktivní složky prostředku postupně rozpouštěly zašlou špínu. ALTUS Professional BOXER obsahuje „tekutou drátěnku“, která zvyšuje jeho hloubkové čistící schopnosti, aniž by došlo k poškození nebo poškrábání povrchu. Výsledkem bylo důkladné vyčištění a oživení původního vzoru PVC.

Před čištěním

Po čištění


Poznámka: Prostředek je účinný i ve studené vodě, se zvyšující se teplotou vody stoupá i čistící aktivita účinných složek prostředku. Na čištění byla použita vlažná voda, ředící poměr odpovídá použití prostředku na silně znečištěné povrchy. ALTUS Professional BOXER se vyrábí pro ruční i strojní použití.
 

Čištění podlah v těžkém průmyslu

Popis plochy: Velmi znečištěné podlahy v průmyslovém objektu, zabývajícího se výrobou kovových komponent pro automobilový průmysl. Silné znečištění špíny, prachu, spolu s mastnotou z olejů, byly zaježděny vysokozdvižnými vozíky do souvislé vrstvy. Podlaha byla denně strojově čištěna, používanými přípravky nebylo možné docílit postupnému rozpouštění usazených nečistot a odstranit skvrny vyteklého oleje.

Použitý čisticí prostředek: ALTUS Professional MESINA SP, čistící stroj, voda

Postup čištění: Přípravek byl nejprve aplikován rozprašovačem na malém úseku, následně byl přidán do čistícího stroje při poměru 1:10 s vodou. Čistícím strojem byla směs nanášena za opakovaného kartáčování a následného setření se zapnutým odsáváním. Čištění probíhalo po úsecích za plného výrobního provozu.
 
Výsledek: Použitím přípravku ALTUS Professional MESINA SP bylo dosaženo nejen odstranění povrchové špíny, ale také rozpouštění silných vrstev nečistot. I při naředění přípravek prokázal dobré hloubkové působení, které spolu s mechanickou pomocí čistícího stroje výrazně zlepšilo vzhled podlah a projasnilo výrobní prostory objektu.


07.12.2018

UPOZORNĚNÍ: Expedice zboží o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté do neděle 16. 12. 2018 budou dodány do pátku 21. 12. 2018. Pozdější objednávky budou expedovány až 2. 1. 2019.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX