Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Co dokáží naše výrobky - příklady čištění

Čištění strukturovaného PVC

Popis plochy: Velmi silně znečištěné PVC, špína usazena ve struktuře materiálu. Podlaha byla denně stírána běžnými čisticími prostředky. Bez důkladného a fyzicky namáhavého drhnutí kartáčem nebylo možné zašlou špínu odstranit.

Použitý čisticí prostředek: ALTUS Professional BOXER – čisticí a odmašťovací prostředek na velmi silně znečištěné pevné povrchy

Postup čištění: ALTUS Professional BOXER byl naředěn vodou v poměru 1:5 – 1:2 (200-500ml přípravku na 1l vody). Směs byla rovnoměrně nanášena tak, aby se přípravek dostal do všech struktur PVC. Délka působení byla přibližně 5 minut, následně byla plocha setřena vlhkým mopem.

Výsledek: Ihned po aplikaci naředěného prostředku bylo zřejmé očištění povrchu, avšak zašlá špína v pórech podlahy vyžadovala delší čas působení. Aktivní složky prostředku postupně rozpouštěly zašlou špínu. ALTUS Professional BOXER obsahuje „tekutou drátěnku“, která zvyšuje jeho hloubkové čistící schopnosti, aniž by došlo k poškození nebo poškrábání povrchu. Výsledkem bylo důkladné vyčištění a oživení původního vzoru PVC.

Před čištěním

Po čištění


Poznámka: Prostředek je účinný i ve studené vodě, se zvyšující se teplotou vody stoupá i čistící aktivita účinných složek prostředku. Na čištění byla použita vlažná voda, ředící poměr odpovídá použití prostředku na silně znečištěné povrchy. ALTUS Professional BOXER se vyrábí pro ruční i strojní použití.
 

Čištění podlah v těžkém průmyslu

Popis plochy: Velmi znečištěné podlahy v průmyslovém objektu, zabývajícího se výrobou kovových komponent pro automobilový průmysl. Silné znečištění špíny, prachu, spolu s mastnotou z olejů, byly zaježděny vysokozdvižnými vozíky do souvislé vrstvy. Podlaha byla denně strojově čištěna, používanými přípravky nebylo možné docílit postupnému rozpouštění usazených nečistot a odstranit skvrny vyteklého oleje.

Použitý čisticí prostředek: ALTUS Professional MESINA SP, čistící stroj, voda

Postup čištění: Přípravek byl nejprve aplikován rozprašovačem na malém úseku, následně byl přidán do čistícího stroje při poměru 1:10 s vodou. Čistícím strojem byla směs nanášena za opakovaného kartáčování a následného setření se zapnutým odsáváním. Čištění probíhalo po úsecích za plného výrobního provozu.
 
Výsledek: Použitím přípravku ALTUS Professional MESINA SP bylo dosaženo nejen odstranění povrchové špíny, ale také rozpouštění silných vrstev nečistot. I při naředění přípravek prokázal dobré hloubkové působení, které spolu s mechanickou pomocí čistícího stroje výrazně zlepšilo vzhled podlah a projasnilo výrobní prostory objektu.


09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX