ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Prací prášky, mýdla a pasty

Prací prášky za příznivé ceny ocení všichni, kdo denně bojují se skvrnami na oblečení. Bezfosfátové prací prášky jsou šetrné k životnímu prostředí i k samotnému prádlu a Vaší pokožce. Prací prášky se dělí na univerzální, prací prostředky na bílé prádlo a prací prostředky na barevné prádlo. Díky obsahu enzymu a aktivního kyslíku si hravě poradí se skvrnami různého původu.

Univerzální prací prostředek lze použít na bílé i barevné prádlo. Někomu vyhovuje, když u pračky nestojí několik sáčků na různé druhy prádla, a obzvláště ten, kdo bydlí v malém bytě a šetří místem, využije možnosti univerzálního pracího prostředku.

Kdo chce svému oblečení dopřát tu nejlepší péči, může prací prášky rozlišovat podle barevnosti prádla. Prací prostředky na bílé prádlo pomáhají zachovat zářivě bílou barvu Vašeho oblečení. Prostředky na praní barevného prádla zase zajišťují stálost barev a předcházejí jejich vybledávání. Dokonalého výsledku dosáhnete kombinací pracích prostředků a aviváže, případně bělidel a změkčovačů vody.

Prášek na praní je možno použít při všech teplotách – od 30°C do 95°C. Záleží na druhu tkanin, které perete, a na charakteru jeho znečištění. Na vlnu a hedvábí prací prášky nejsou příliš vhodné; na praní prádla z těchto materiálů raději použijte tekuté prací prostředky. V naší nabídce nechybí ani speciální prací prášek na dětské oblečení.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX