ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Nástroje pro nanášení polymerových disperzí

Nástroje na rozmývání vosků na podlahy je možno zakoupit buď v kompletní sadě nebo po částech jako náhradní díly, především pro případ, že se Vám některá část poškodí.

Nástroj pro nanášení polymerových disperzí se skládá z hliníkové násady, plastového rozmýváku a návleku. Pokud ošetříte podlahu voskem, obnovíte její původní vlastnosti.

Bude znovu lesklá, oživená a bude mít protiskluzné vlastnosti. Nejprve ošetřete podlahu vhodnými prostředky, které odstraní starou polymerovou vrstvu a připraví podlahu pro vstřebání nového vosku. Poté po řádném vymytí vodou nechte podlahu dobře vyschnout. Postupně nanášejte potřebné množství polymerové disperze na zem a pomocí rozmýváku rozetřete po celé podlaze. Je třeba nanést více vrstev (1 až 4) v závislosti na stáří podlahy a její savosti.

Navoskovanou podlahu ošetřujte vhodnými prostředky, které nenarušují ochrannou vrstvu.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX