Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nástroje pro nanášení polymerových disperzí

Nástroje na rozmývání vosků na podlahy je možno zakoupit buď v kompletní sadě nebo po částech jako náhradní díly, především pro případ, že se Vám některá část poškodí.

Nástroj pro nanášení polymerových disperzí se skládá z hliníkové násady, plastového rozmýváku a návleku. Pokud ošetříte podlahu voskem, obnovíte její původní vlastnosti.

Bude znovu lesklá, oživená a bude mít protiskluzné vlastnosti. Nejprve ošetřete podlahu vhodnými prostředky, které odstraní starou polymerovou vrstvu a připraví podlahu pro vstřebání nového vosku. Poté po řádném vymytí vodou nechte podlahu dobře vyschnout. Postupně nanášejte potřebné množství polymerové disperze na zem a pomocí rozmýváku rozetřete po celé podlaze. Je třeba nanést více vrstev (1 až 4) v závislosti na stáří podlahy a její savosti.

Navoskovanou podlahu ošetřujte vhodnými prostředky, které nenarušují ochrannou vrstvu.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX