Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ochrana proti hlodavcům

Garáže a sklepy jsou častým útočištěm myší a dalších hlodavců, kteří hledají střechu nad hlavou a nějakou tu potravu. Při své touze po nasycení žaludku se bohužel neomezují na případné zbytky jídla, které se sem tam zakutálejí, ale zkoumají vše, co jim přijde pod nos. Mohou přehryzat různé kabely. Obzvláště v autě se jedná o škody nebezpečné, ohrožující na zdraví i na životě, a také často nákladné na opravu.

Kromě ošetření auta zvenčí různými mycími přípravky, péče o okna nebo o potahy je proto potřeba starat se i o vnitřní součásti vozu. Je důležité zajištění ochrany proti hlodavcům, aby nezpůsobovali škody na Vašem vozidle. Jde především o kabely zapalování, elektrická vedení, hadičky k brzdovému a chladicímu zařízení a další. Prostředky na ochranu proti hlodavcům a drobným šelmám těmto živočichům zabrání v ochutnávání podobných předmětů a odradí je od něho. Směs ve spreji vytváří na ošetřovaných předmětech lepkavou vrstvu, která hlodavcům nebude chutnat a odpudí je.

Prostředek na ochranu proti hlodavcům tyto součásti auta ochraňuje též při dlouhotrvajících deštích, obzvláště nemáte-li auto garážované. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX