ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Ochrana proti hlodavcům

Garáže a sklepy jsou častým útočištěm myší a dalších hlodavců, kteří hledají střechu nad hlavou a nějakou tu potravu. Při své touze po nasycení žaludku se bohužel neomezují na případné zbytky jídla, které se sem tam zakutálejí, ale zkoumají vše, co jim přijde pod nos. Mohou přehryzat různé kabely. Obzvláště v autě se jedná o škody nebezpečné, ohrožující na zdraví i na životě, a také často nákladné na opravu.

Kromě ošetření auta zvenčí různými mycími přípravky, péče o okna nebo o potahy je proto potřeba starat se i o vnitřní součásti vozu. Je důležité zajištění ochrany proti hlodavcům, aby nezpůsobovali škody na Vašem vozidle. Jde především o kabely zapalování, elektrická vedení, hadičky k brzdovému a chladicímu zařízení a další. Prostředky na ochranu proti hlodavcům a drobným šelmám těmto živočichům zabrání v ochutnávání podobných předmětů a odradí je od něho. Směs ve spreji vytváří na ošetřovaných předmětech lepkavou vrstvu, která hlodavcům nebude chutnat a odpudí je.

Prostředek na ochranu proti hlodavcům tyto součásti auta ochraňuje též při dlouhotrvajících deštích, obzvláště nemáte-li auto garážované. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX