ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Ochrana proti hlodavcům

Garáže a sklepy jsou častým útočištěm myší a dalších hlodavců, kteří hledají střechu nad hlavou a nějakou tu potravu. Při své touze po nasycení žaludku se bohužel neomezují na případné zbytky jídla, které se sem tam zakutálejí, ale zkoumají vše, co jim přijde pod nos. Mohou přehryzat různé kabely. Obzvláště v autě se jedná o škody nebezpečné, ohrožující na zdraví i na životě, a také často nákladné na opravu.

Kromě ošetření auta zvenčí různými mycími přípravky, péče o okna nebo o potahy je proto potřeba starat se i o vnitřní součásti vozu. Je důležité zajištění ochrany proti hlodavcům, aby nezpůsobovali škody na Vašem vozidle. Jde především o kabely zapalování, elektrická vedení, hadičky k brzdovému a chladicímu zařízení a další. Prostředky na ochranu proti hlodavcům a drobným šelmám těmto živočichům zabrání v ochutnávání podobných předmětů a odradí je od něho. Směs ve spreji vytváří na ošetřovaných předmětech lepkavou vrstvu, která hlodavcům nebude chutnat a odpudí je.

Prostředek na ochranu proti hlodavcům tyto součásti auta ochraňuje též při dlouhotrvajících deštích, obzvláště nemáte-li auto garážované. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX