ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Úklidové a pracovní rukavice, vložky do rukavic

Ruce jsou velmi namáhané při každodenním úklidu i při práci v mnoha průmyslových provozech. Chraňte proto pokožku na rukou ochrannými rukavicemi, které si vyberete podle druhu činnosti a podle toho, s jakými se Vám bude nejlépe pracovat.

Nabízíme velké množství různých rukavic tolik potřebných k ochraně pokožky Vašich rukou. Při úklidu v domácnosti či ve firmě používáte různé čisticí prostředky, které však kromě svých skvělých čisticích účinků také vysouší ruce a citlivějším osobám mohou způsobovat různé kožní problémy, jako například ekzémy.

Mytí podlah lze vyřešit používáním mopu, ovšem ostatní povrchy musíte umývat ručně pomocí různých hadříků. Používejte tedy ochranné rukavice při každém namáčení rukou ve vodě s čisticími či dezinfekčními prostředky. Pro rychlé a pohodlné použití vyberte jednorázové mikrotenové nebo vinylové rukavice.

Jednorázové latexové rukavice se nejčastěji používají ve zdravotnických zařízeních, ale hodí se i pro ostatní provozy a domácnosti pro jejich pevnost a zároveň tvárnost; dají se s nimi zvládnout i úkony náročné na jemnou motoriku.

Zesílené ochranné latexové rukavice s velurovou úpravou vnitřního povrchu jsou pevnější a slouží k opakovanému použití. Pokud Vám není příjemný kontakt latexu s pokožkou, používejte bavlněné vložky do rukavic. Obojí pořídíte v různých velikostech. Některé latexové rukavice jsou vhodné také pro styk s potravinami.

Po úklidu doporučujeme použít hydratační krém na ruce.

Nechybí ani ochranné pracovní rukavice, vyrobené z bavlněné tkaniny a vepřové štípenky. Jsou vhodné pro práci na zahradě, v lese či v různých těžkých průmyslových odvětvích.

Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 2Následující
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX