ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Plastové odpadkové koše

Nejen v každé domácnosti, ale i firmě, škole a dalších institucích nesmějí chybět odpadkové koše. Odpad produkuje každý, někdo ve větší, někdo v menší míře, ale neubrání se tomu nikdo.

Nabízíme jednak jednoduchý plastový koš kulatý, určený především na papír, případně další nebiologický odpad. Tento koš se nejčastěji umísťuje do kanceláří.

Dále v naší nabídce najdete plastové výklopné odpadkové koše s víkem v různých velikostech, které se hodí zejména pro domácnosti. Díky víku je místnost částečně chráněna před případným zápachem z odpadu a také je esteticky skryt obsah koše. Vyberte si velikost vhodnou právě pro Vaši domácnost; množství odpadu, jenž denně vyprodukujete, závisí jednak na počtu osob v domácnosti, a jednak na tom, nakolik třídíte veškerý odpad.

Do odpadkových košů vkládejte sáčky na odpad, které lze zakoupit také v různých velikostech podle objemu Vašeho koše. Koš na odpadky se tak zašpiní jen minimálně a nemáte starost s jeho častým mytím.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX