Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plastové odpadkové koše

Nejen v každé domácnosti, ale i firmě, škole a dalších institucích nesmějí chybět odpadkové koše. Odpad produkuje každý, někdo ve větší, někdo v menší míře, ale neubrání se tomu nikdo.

Nabízíme jednak jednoduchý plastový koš kulatý, určený především na papír, případně další nebiologický odpad. Tento koš se nejčastěji umísťuje do kanceláří.

Dále v naší nabídce najdete plastové výklopné odpadkové koše s víkem v různých velikostech, které se hodí zejména pro domácnosti. Díky víku je místnost částečně chráněna před případným zápachem z odpadu a také je esteticky skryt obsah koše. Vyberte si velikost vhodnou právě pro Vaši domácnost; množství odpadu, jenž denně vyprodukujete, závisí jednak na počtu osob v domácnosti, a jednak na tom, nakolik třídíte veškerý odpad.

Do odpadkových košů vkládejte sáčky na odpad, které lze zakoupit také v různých velikostech podle objemu Vašeho koše. Koš na odpadky se tak zašpiní jen minimálně a nemáte starost s jeho častým mytím.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX