Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plastové odpadkové koše

Nejen v každé domácnosti, ale i firmě, škole a dalších institucích nesmějí chybět odpadkové koše. Odpad produkuje každý, někdo ve větší, někdo v menší míře, ale neubrání se tomu nikdo.

Nabízíme jednak jednoduchý plastový koš kulatý, určený především na papír, případně další nebiologický odpad. Tento koš se nejčastěji umísťuje do kanceláří.

Dále v naší nabídce najdete plastové výklopné odpadkové koše s víkem v různých velikostech, které se hodí zejména pro domácnosti. Díky víku je místnost částečně chráněna před případným zápachem z odpadu a také je esteticky skryt obsah koše. Vyberte si velikost vhodnou právě pro Vaši domácnost; množství odpadu, jenž denně vyprodukujete, závisí jednak na počtu osob v domácnosti, a jednak na tom, nakolik třídíte veškerý odpad.

Do odpadkových košů vkládejte sáčky na odpad, které lze zakoupit také v různých velikostech podle objemu Vašeho koše. Koš na odpadky se tak zašpiní jen minimálně a nemáte starost s jeho častým mytím.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.12.2019

UPOZORNĚNÍ: Expedice zboží o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté do neděle 15. 12. 2019 budou dodány do pátku 20. 12. 2019. Pozdější objednávky budou expedovány až od čtvrtka 2. 1. 2020.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX