Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Plastové odpadkové koše

Nejen v každé domácnosti, ale i firmě, škole a dalších institucích nesmějí chybět odpadkové koše. Odpad produkuje každý, někdo ve větší, někdo v menší míře, ale neubrání se tomu nikdo.

Nabízíme jednak jednoduchý plastový koš kulatý, určený především na papír, případně další nebiologický odpad. Tento koš se nejčastěji umísťuje do kanceláří.

Dále v naší nabídce najdete plastové výklopné odpadkové koše s víkem v různých velikostech, které se hodí zejména pro domácnosti. Díky víku je místnost částečně chráněna před případným zápachem z odpadu a také je esteticky skryt obsah koše. Vyberte si velikost vhodnou právě pro Vaši domácnost; množství odpadu, jenž denně vyprodukujete, závisí jednak na počtu osob v domácnosti, a jednak na tom, nakolik třídíte veškerý odpad.

Do odpadkových košů vkládejte sáčky na odpad, které lze zakoupit také v různých velikostech podle objemu Vašeho koše. Koš na odpadky se tak zašpiní jen minimálně a nemáte starost s jeho častým mytím.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

06.03.2015

NOVINKA: Mop ekologický

V březnu 2015 jsme do našeho sortimentu zařadili dva ekologické mopy. Tyto mopy, díky svému speciálnímu složení, nepouští vlákna a nezanechávají šmouhy.

MenuX

InformaceX