Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Přípravky na čištění podlahy před voskováním (polymerizací)

Před voskováním je nutno podlahu důkladně vyčistit kvalitním a silným čisticím prostředkem, a pokud je na podlaze starý vosk – polymer, je potřeba jej odstranit. Náš čistič výborně odstraní staré polymerové vrstvy, špínu i mastnotu. Má sníženou pěnivost, takže je možno ho použít i do čisticího úklidového stroje. Po vyčištění podlahy je třeba ji několikrát setřít jen vodou, aby došlo k neutralizaci podkladu. Poté se nechá podlaha důkladně vyschnout a je možno přistoupit k nanášení vosku, k čemuž je dobré použít speciální nástroje
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX