ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Obalový materiál

Život bez obalů si většina lidí představit neumí. Obalový materiál je všude kolem nás. Pár jedinců sice zkouší žít bez plastových obalů, což je jistě chvályhodné, nicméně to chce notnou dávku snažení.

Pokud si tedy nepěstujete většinu rostlinných potravin na zahrádce, nechováte dostatek zvířat pro vlastní obživu a nevyrábíte si mýdla a čisticí prostředky z jedlé sody, octa a podobných přísad, plastovým obalům se ve svém životě nevyhnete. Je v nich totiž zabaleno téměř vše: velké množství potravin (těstoviny, nápoje, některé pečivo…) a také veškeré čisticí prostředky, které – stejně jako potraviny – spotřebováváme denně.

Jde tedy především o to, snížit spotřebu obalového materiálu na minimum a co nejvíce tak ušetřit životní prostředí. Šetříte tím ovšem i svoje peníze, které se z peněženky kutálejí velmi rychle například kvůli nákupům malých balení tekutých mýdel nebo prostředků na mytí nádobí a dalších čističů. Není od věci koupit větší ekonomická balení, která vydrží delší dobu a vyjdou levněji. Přelít si je můžete do menších plastových lahví s dávkovači či rozprašovači, které po jejich vyprázdnění nevyhazujete, ale znovu doplníte. Tyto dávkovače o menším objemu zároveň šetří místo na kuchyňské lince, umývadle či u pračky.

Kromě láhví a kanystrů na prací a čisticí prostředky nabízíme potravinovou fólii, která je určena speciálně pro styk s potravinami.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX