Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dávkovače mýdla a dezinfekce

Tuhá mýdla sice ještě nacházejí v některých domácnostech uplatnění, jejich výhodou je především nižší cena, nicméně stále více lidí dává přednost používání tekutých nebo pěnových mýdel. Na veřejných toaletách, v restauracích, hotelích, obchodních centrech, ve školách či firmách jsou již samozřejmostí.

Mýdlo je vhodné umístit do dávkovače na tekuté mýdlo. Předejdete tím neustálému kupování plastových dávkovačů s pumpičkou – proč platit za něco neustále dokola?

Používání tekutého mýdla je hygienické a pohodlné. Pokud použijete dávkovač na tekuté mýdlo o větším objemu, nemusíte je tak často doplňovat; navíc velká ekonomická balení bývají levnější; ušetříte tedy čas i peníze.

Dávkovače na tekutá mýdla se vyrábějí v moderních designech, jsou vyrobeny z plastu a můžete vybírat mezi černou a bílou barvou. Naše dávkovače mýdla jsou velmi elegantní, oblé tvary jsou příjemné na pohled i na dotek. Průhledové okénko umožňuje snadnou kontrolu nad zbývajícím obsahem mýdla v dávkovači a jeho včasné doplnění.

Nezapomeňte k umývadlu připevnit také zásobník na papírové ručníky
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX