ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Dávkovače mýdla a dezinfekce

Tuhá mýdla sice ještě nacházejí v některých domácnostech uplatnění, jejich výhodou je především nižší cena, nicméně stále více lidí dává přednost používání tekutých nebo pěnových mýdel. Na veřejných toaletách, v restauracích, hotelích, obchodních centrech, ve školách či firmách jsou již samozřejmostí.

Mýdlo je vhodné umístit do dávkovače na tekuté mýdlo. Předejdete tím neustálému kupování plastových dávkovačů s pumpičkou – proč platit za něco neustále dokola?

Používání tekutého mýdla je hygienické a pohodlné. Pokud použijete dávkovač na tekuté mýdlo o větším objemu, nemusíte je tak často doplňovat; navíc velká ekonomická balení bývají levnější; ušetříte tedy čas i peníze.

Dávkovače na tekutá mýdla se vyrábějí v moderních designech, jsou vyrobeny z plastu a můžete vybírat mezi černou a bílou barvou. Naše dávkovače mýdla jsou velmi elegantní, oblé tvary jsou příjemné na pohled i na dotek. Průhledové okénko umožňuje snadnou kontrolu nad zbývajícím obsahem mýdla v dávkovači a jeho včasné doplnění.

Nezapomeňte k umývadlu připevnit také zásobník na papírové ručníky
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX