Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
UPOZORNĚNÍ:
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že z důvodu velkého zájmu o dezinfekční produkty může docházet ke zpoždění expedice Vaší objednávky. Objednávky odesíláme v pořadí, jak byly zaevidovány!

Vzhledem k současné situaci přepravci neumožňují platbu dobírkou. Z důvodu zvýšených hygienických opatření také nepřijímáme hotovostní platby na našich prodejnách. Platby v hotovosti znovu obnovíme, jakmile to bude možné. Děkujeme za pochopení.
Vaše objednávka
Zboží celkem0 Kč
Doprava a platba0 Kč
Celkem0 Kč(vč. 21% DPH)
Mám slevový kód
07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX