ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Čištění potahů a čalounění v autě

Někomu se občas podaří udělat nějakou tu skvrnu třeba od potravin nebo pití na potah sedadla, obzvláště pokud v autě vozí děti. Ty se často jinak zabavit nedají, než že dostanou do ruky nějakou svačinku, sladkost nebo láhev s pitím. Čištění potahů v autě se pak často nevyhnete.

Ale ani ti, kteří ve svém voze zásadně nekonzumují žádné potraviny, občas musejí potahy vyčistit. Časem se zkrátka umažou i při běžném provozu – usedá na nich prach zvenčí a z našeho oblečení, vsakuje se do nich pot.

Pokud nemáte na sedadlech náhradní potahy, které můžete sundat a vyprat ručně s použitím vhodných pracích prostředků, musíte použít speciální prostředky na čištění potahů. Na znečištěná místa nebo celé potahy naneste množství čisticího prostředku, pomocí houbičky nebo kartáčku vytvořte pěnu, kterou po chvíli působení odsajte nebo vymyjte. Při ředění přípravku se držte pokyny na etiketě.

Po čisticí proceduře budou Vaše sedadla nejen čistá, ale také provoní celé auto příjemnou vůní, k čemuž můžete dopomoci vůněmi do auta. Textilní vlákna budou chráněna před dalším znečišťováním a před poškozením. Prostředky na potahy v autě lze použít i na sedačky v obývacím pokoji, čalouněné předměty a koberce, najde tedy širší uplatnění v domácnosti. 

Pro další očištění Vašeho auta si prohlédněte nabídku auošamponů nebo čističů oken
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX