Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vítejte na internetové prezentaci firmy ALFACHEM s.r.o.

Společnost ALFACHEM s.r.o. se zabývá výrobou a distribucí mycí, čisticí a úklidové chemie a prodejem hygienického a úklidového materiálu. Společnost je tedy zaměřena na komplexní zásobování sortimentem spojeným s úklidem, čištěním a hygienou. Tradice společnosti sahá až do roku 1990.

Přípravky vlastní chemické výroby jsou značky ALTUS.

ALFACHEM pro své zákazníky vyrábí čisticí přípravky také pod jejich vlastními privátními značkami. I při menších odběrech je společnost schopna nabídnout kvalitní výrobek za velmi výhodných podmínek.                                  

Vývoj a výroba čisticích přípravků probíhá za pomoci vlastních moderních vývojových a výrobních kapacit, které jsou schopny plně reagovat na různorodost zákaznických požadavků. Při výrobě je kladen důraz nejen na kvalitativní parametry vyráběných produktů, ale i na jejich šetrnost k životnímu prostředí. 
                                                                   
Společnost dále nabízí prostřednictvím svého velkoobchodu čisticí přípravky ostatních renomovaných firem a výrobky pro zajištění hygienického servisu a pomůcky pro úklid. To znamená např. toaletní papír, papírové ručníky, ubrousky, plastové sáčky do odpadkových košů a odpadní pytle, úklidové rukavice, mopy, košťata, kartáče, houbičky na nádobí, drátěnky atd. 

Mezi přednosti společnosti ALFACHEM patří nízká cena nabízených výrobků, velmi široký sortiment, flexibilita v jednání se zákazníkem, rychlé plnění zakázek a spolehlivost. Strategií firmy je individuální přístup ke každému zákazníkovi s komplexností poradenských služeb. ALFACHEM je silnou a stabilní českou společností.  

Mezi zákazníky společnosti patří zejména úklidové společnosti, průmyslové firmy, státní instituce ( ústavy sociální péče, domovy důchodců, nemocnice, školky, školy, městské úřady …) a domácnosti.
 
Čisticí přípravky zn. ALFACHEM se používají např. na úklid Pražského hradu (sídlo prezidenta ČR), Rádia Svobodná Evropa nebo obou jaderných elektráren v ČR - Dukovany a Temelín.
 
Své výrobky společnost dodává také do zahraničí a to zejména na Slovensko, do Polska a do Německa. Prostřednictvím německého partnera společnost výrobky prodává do celé Evropy.

V případě zájmu o naše výrobky nás neváhejte kontaktovat.
 

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

 

Osvědčení a certifikáty


Osvědčení o zapojení k používání znaku "ČESKÝ VÝROBEK"


 
Osvědčení o zapojení se do systému sdruženého plnění EKO-KOM 
Prohlášení o ekologické nezávadnosti čisticích a úklidových přípravků řady ALTUS


 
Zkušební protokol akreditované laboratoře o protiskluzných vlastnostech polymerních nánosů zn. POLYMER                                                                                                                                                     
09.12.2019

UPOZORNĚNÍ: Expedice zboží o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté do neděle 15. 12. 2019 budou dodány do pátku 20. 12. 2019. Pozdější objednávky budou expedovány až od čtvrtka 2. 1. 2020.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX