ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Vítejte na internetové prezentaci firmy ALFACHEM s.r.o.

Společnost ALFACHEM s.r.o. se zabývá výrobou a distribucí mycí, čisticí a úklidové chemie a prodejem hygienického a úklidového materiálu. Společnost je tedy zaměřena na komplexní zásobování sortimentem spojeným s úklidem, čištěním a hygienou. Tradice společnosti sahá až do roku 1990.

Přípravky vlastní chemické výroby jsou značky ALTUS.

ALFACHEM pro své zákazníky vyrábí čisticí přípravky také pod jejich vlastními privátními značkami. I při menších odběrech je společnost schopna nabídnout kvalitní výrobek za velmi výhodných podmínek.                                  

Vývoj a výroba čisticích přípravků probíhá za pomoci vlastních moderních vývojových a výrobních kapacit, které jsou schopny plně reagovat na různorodost zákaznických požadavků. Při výrobě je kladen důraz nejen na kvalitativní parametry vyráběných produktů, ale i na jejich šetrnost k životnímu prostředí. 
                                                                   
Společnost dále nabízí prostřednictvím svého velkoobchodu čisticí přípravky ostatních renomovaných firem a výrobky pro zajištění hygienického servisu a pomůcky pro úklid. To znamená např. toaletní papír, papírové ručníky, ubrousky, plastové sáčky do odpadkových košů a odpadní pytle, úklidové rukavice, mopy, košťata, kartáče, houbičky na nádobí, drátěnky atd. 

Mezi přednosti společnosti ALFACHEM patří nízká cena nabízených výrobků, velmi široký sortiment, flexibilita v jednání se zákazníkem, rychlé plnění zakázek a spolehlivost. Strategií firmy je individuální přístup ke každému zákazníkovi s komplexností poradenských služeb. ALFACHEM je silnou a stabilní českou společností.  

Mezi zákazníky společnosti patří zejména úklidové společnosti, průmyslové firmy, státní instituce ( ústavy sociální péče, domovy důchodců, nemocnice, školky, školy, městské úřady …) a domácnosti.
 
Čisticí přípravky zn. ALFACHEM se používají např. na úklid Pražského hradu (sídlo prezidenta ČR), Rádia Svobodná Evropa nebo obou jaderných elektráren v ČR - Dukovany a Temelín.
 
Své výrobky společnost dodává také do zahraničí a to zejména na Slovensko, do Polska a do Německa. Prostřednictvím německého partnera společnost výrobky prodává do celé Evropy.

V případě zájmu o naše výrobky nás neváhejte kontaktovat.
 

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

 

Osvědčení a certifikáty


Osvědčení o zapojení k používání znaku "ČESKÝ VÝROBEK"


 
Osvědčení o zapojení se do systému sdruženého plnění EKO-KOM 
Prohlášení o ekologické nezávadnosti čisticích a úklidových přípravků řady ALTUS


 
Zkušební protokol akreditované laboratoře o protiskluzných vlastnostech polymerních nánosů zn. POLYMER                                                                                                                                                     
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX