ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Papírové ručníky v rolích

Kromě papírových ručníků skládaných nabízíme také papírové ručníky v rolích. Jsou to vysoce kvalitní a komfortní ručníky z celulózy, mohou být buď čistě bílé, nebo s potiskem. Perforace mezi jednotlivými ústřižky zajistí snadné odtrhnutí ručníku a předejde zbytečnému plýtvání.

Papírové ručníky v rolích mají středové odvíjení, to znamená, že se vytahují ze zásobníku malým otvorem, přičemž je potřeba vyvinout určitý tah, který způsobí velmi snadné odtrhnutí ručníku v místě perforace.

Mokrý ručník u umyvadla není nic příjemného. Navíc pokud víme, že se do něj utírají cizí lidé, nebudí to důvěru a často odcházíme z toalety s mokrýma rukama, čímž vznikají další komplikace v podobě pokapané, znečištěné podlahy a rizika uklouznutí a úrazu.

Papírové ručníky jsou velmi savé a díky svému hygienickému použití jsou stále více oblíbené ve všech provozech, kde se setkává větší množství lidí, ať už jde o restaurace, hotely, školy, obchodní centra, veřejné toalety, firmy…, kde by byl látkový ručník ihned mokrý. Ale papírové ručníky využijete také v domácnostech. Prodáváme velká ekonomická balení za velkoobchodní ceny.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX