ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Sáčky do odpadkových košů

Do odpadkových košů je vhodné vkládat sáčky, které pak jednoduše vyhodíte i s odpadem do popelnice a nemusíte tak často vymývat odpadkový koš. Podle jeho rozměru si vyberte velikost sáčků na odpadky.

Kromě velikosti se sáčky do odpadkových košů liší barvou (černé, modré, bílé a transparentní) a sílou (od nejtenčích mikrotenových přes pevné až po extra pevné). Záleží, jaký odpad do koše nejčastěji vyhazujete. Pro lehčí odpadky typu papírky a obaly od potravin bez problémů poslouží tenčí sáčky na odpad. Pokud do koše vyhazujete těžší předměty, případně biologický odpad, hodí se pevnější sáčky do odpadkových košů.

V nabídce nechybí ani sáčky na odpadky zatahovací, s nimiž se snadněji manipuluje při vynášení koše do popelnice. Zatahovací sáčky jsou velmi pevné, při běžné manipulaci se neroztrhnou a díky stáhnutí otvoru se obsah nevysype tam, kam nemá.

Pro větší množství odpadků při generálním úklidu, případně na skladování různých předmětů se hodí velké sáčky a pytle na odpad
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX