Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sáčky do odpadkových košů

Do odpadkových košů je vhodné vkládat sáčky, které pak jednoduše vyhodíte i s odpadem do popelnice a nemusíte tak často vymývat odpadkový koš. Podle jeho rozměru si vyberte velikost sáčků na odpadky.

Kromě velikosti se sáčky do odpadkových košů liší barvou (černé, modré, bílé a transparentní) a sílou (od nejtenčích mikrotenových přes pevné až po extra pevné). Záleží, jaký odpad do koše nejčastěji vyhazujete. Pro lehčí odpadky typu papírky a obaly od potravin bez problémů poslouží tenčí sáčky na odpad. Pokud do koše vyhazujete těžší předměty, případně biologický odpad, hodí se pevnější sáčky do odpadkových košů.

V nabídce nechybí ani sáčky na odpadky zatahovací, s nimiž se snadněji manipuluje při vynášení koše do popelnice. Zatahovací sáčky jsou velmi pevné, při běžné manipulaci se neroztrhnou a díky stáhnutí otvoru se obsah nevysype tam, kam nemá.

Pro větší množství odpadků při generálním úklidu, případně na skladování různých předmětů se hodí velké sáčky a pytle na odpad
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX