ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Aviváže

Kromě prášku na praní nebo tekutého pracího prostředku je vhodné používání aviváže, která má několik funkcí. Přítomnost aviváže v posledním máchání způsobí, že prádlo bude příjemně měkké. Měkkost oceníte obzvláště u ručníků při utírání; ručníky nejsou tvrdé a neškrábou. Aviváž také prádlo pěkné provoní. Oblečení zůstane déle svěží, jako čerstvě vyprané.

Aviváž též napomáhá k tomu, aby se oblečení snadněji žehlilo. Ušetří Váš čas s žehličkou v ruce, vše vyžehlíte o něco rychleji. Avivážní prostředky ochraňují vlákna látek před dalším mačkáním a snižují statickou energii – umělá vlákna a svetry při oblékání nejiskří a použitím aviváže předejdete například lepení sukně na punčochy.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX