ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Pytle na odpad

Kromě menších sáčků do odpadkových košů nabízíme také velké pytle na odpad, které lze využívat k různým účelům. Jestliže jste se dali do generálního úklidu, poslouží Vám k vyhození nadrozměrných předmětů nebo k odstranění většího množství zbytečných drobností, které se najdou v každé domácnosti. Nadrozměrné pytle se obvykle vyhazují rovnou do kontejnerů.

Prodávají se v různých barvách, tudíž do nich můžete ukládat tříděný odpad a mít tak přehled, co je v kterém pytli. Vyberte si pytle na odpad 240 l nebo 120 l. Jsou velmi pevné a odolné proti protržení. Pytle na odpad se dají zakoupit v rolích o různém počtu kusů. Jednotlivé pytle jsou odděleny perforací pro snadné odtržení.

Do pevných pytlů na odpad lze také uskladnit různé sezónní předměty, které se delší dobu nepoužívají, zejména oblečení a další textilie, jako polštáře, peřiny, deky… Oděvy jsou ve svázaném pytli chráněny před moly a dalšími škůdci.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX