Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pytle na odpad

Kromě menších sáčků do odpadkových košů nabízíme také velké pytle na odpad, které lze využívat k různým účelům. Jestliže jste se dali do generálního úklidu, poslouží Vám k vyhození nadrozměrných předmětů nebo k odstranění většího množství zbytečných drobností, které se najdou v každé domácnosti. Nadrozměrné pytle se obvykle vyhazují rovnou do kontejnerů.

Prodávají se v různých barvách, tudíž do nich můžete ukládat tříděný odpad a mít tak přehled, co je v kterém pytli. Vyberte si pytle na odpad 240 l nebo 120 l. Jsou velmi pevné a odolné proti protržení. Pytle na odpad se dají zakoupit v rolích o různém počtu kusů. Jednotlivé pytle jsou odděleny perforací pro snadné odtržení.

Do pevných pytlů na odpad lze také uskladnit různé sezónní předměty, které se delší dobu nepoužívají, zejména oblečení a další textilie, jako polštáře, peřiny, deky… Oděvy jsou ve svázaném pytli chráněny před moly a dalšími škůdci.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 2Následující
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX