Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Pytle na odpad

Kromě menších sáčků do odpadkových košů nabízíme také velké pytle na odpad, které lze využívat k různým účelům. Jestliže jste se dali do generálního úklidu, poslouží Vám k vyhození nadrozměrných předmětů nebo k odstranění většího množství zbytečných drobností, které se najdou v každé domácnosti. Nadrozměrné pytle se obvykle vyhazují rovnou do kontejnerů.

Prodávají se v různých barvách, tudíž do nich můžete ukládat tříděný odpad a mít tak přehled, co je v kterém pytli. Vyberte si pytle na odpad 240 l nebo 120 l. Jsou velmi pevné a odolné proti protržení. Pytle na odpad se dají zakoupit v rolích o různém počtu kusů. Jednotlivé pytle jsou odděleny perforací pro snadné odtržení.

Do pevných pytlů na odpad lze také uskladnit různé sezónní předměty, které se delší dobu nepoužívají, zejména oblečení a další textilie, jako polštáře, peřiny, deky… Oděvy jsou ve svázaném pytli chráněny před moly a dalšími škůdci.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 2Následující
15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

06.03.2015

NOVINKA: Mop ekologický

V březnu 2015 jsme do našeho sortimentu zařadili dva ekologické mopy. Tyto mopy, díky svému speciálnímu složení, nepouští vlákna a nezanechávají šmouhy.

MenuX

InformaceX