ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Aviváže, škroby

Kromě prášku na praní nebo tekutého pracího prostředku je vhodné používání aviváže, která má několik funkcí. Přítomnost aviváže v posledním máchání způsobí, že prádlo bude příjemně měkké. Měkkost oceníte obzvláště u ručníků při utírání; ručníky nejsou tvrdé a neškrábou. Aviváž také prádlo pěkné provoní. Oblečení zůstane déle svěží, jako čerstvě vyprané.

Aviváž též napomáhá k tomu, aby se oblečení snadněji žehlilo. Ušetří Váš čas s žehličkou v ruce, vše vyžehlíte o něco rychleji. Avivážní prostředky ochraňují vlákna látek před dalším mačkáním a snižují statickou energii – umělá vlákna a svetry při oblékání nejiskří a použitím aviváže předejdete například lepení sukně na punčochy.
Cena od do

Stránka z 0
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX