ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Rozmrazovače skel a zámků

Zimní období vždy přináší určité potíže spojené s provozem auta. Obzvláště jestliže přes noc nestojí v garáži, ale venku před domem. Ale i pokud máte vozidlo doma v garáži, pravděpodobně nebude pod střechou při vyjížďkách, ať už se jedná o stání na parkovišti u firmy, obchodního domu nebo vyjeli-li jste někam na výlet. Vždy při stání i v menších mrazech vznikají nepříjemnosti se zamrzáním čelního skla nebo zámků.

Odmrazení lehkého nánosu jinovatky zvládne i postřik čelního skla nemrznoucí kapalinou z ostřikovačů. Ale mnohem komfortnější a účinnější je speciální rozmrazovač skel ve spreji. Na zdlouhavé ranní odmrazování čelního skla po nastartování auta a zapnutí vytápění má málokdo čas. Spěcháme-li do práce, potřebujeme mít auto připraveno co nejrychleji. Rozmrazovač čelního skla stačí nastříkat na okno, nechat chvíli působit a poté setřít stěrkou.

Kromě rozmrazovače čelního skla nabízíme také rozmrazovač zámků, které mohou zamrzat při velmi nízkých teplotách. Z malé tuby se prostředek aplikuje přímo do zámku. A aby Vám rozmrazovač nezůstal uvnitř zamrzlého auta, je opatřen praktickou úchytkou pro zavěšení ke klíčům.

Silikol s houbičkou, který je vhodný pro ošetření plastových a gumových povrchů v autě, je dobré nanést na gumové těsnění dveří a kufru; zabraňuje přimrzání dveří a přechází problému, kdy se nemůžete dostat dovnitř auta.

Jednotlivé prostředky na ošetření auta v zimním období lze zakoupit samostatně nebo společně ve výhodné sadě. Tato sada je zároveň skvělým tipem na dárek pro Vaše blízké, případně můžete přidat ještě ošetřující autošampon
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX