Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Autošampon s voskem pro ruční mytí i do tlakové myčky

Někdo jezdí se svým autem do myčky, jiný si je umývá sám, ať už z toho důvodu, že nechce zbytečně utrácet peníze za myčku, nebo nedůvěřuje myčkám a má strach z odírání laku. Někdo mytí auta považuje za rituál, při kterém očistí nejen svoje vozidlo, ale ještě při tom sám relaxuje. Není však na místě podcenit výběr mycích prostředků na auto. Jar a podobné kuchyňské prostředky na mytí nádobí skutečně nejsou vhodným přípravkem na umývání automobilu.

K mytí auta jsou určeny speciální mycí prostředky – autošampony, které nejen odstraňují i větší nečistoty, ale zároveň ošetřují lak, oživují barvy a vytvářejí na karoserii ochrannou vrstvu, jež částečně odpuzuje další urputné nečistoty a brání v jejich přilnutí k laku.

Kromě autošamponů na ruční mytí auta nabízíme také prostředky vhodné do mycích linek. Naše prostředky na ruční i strojové mytí auta neobsahují žádné soli, nejsou agresivní a mají velký čisticí účinek. Dále pak zajišťují vysoký lesk karoserie. Některé autošampony obsahují navíc vosk. Autošampony s voskem ještě lépe pečují o lak na autě.

V nabídce nechybí ani silný čistič podvozků, motorů a dalších silně znečištěných předmětů a povrchů. Má výrazné odmašťovací schopnosti.

K nanesení autošamponu a následnému mytí doporučujeme speciální houby a jelenice na auto. Pro vyčištění vnitřku Vašeho vozidla a sedadel použijte čističe potahů a čalounění a na provonění vyčištěného vozu můžete zakoupit vůně do auta
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX