ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Zásobníky papírových ručníků skládaných

Hygiena, komfortní užívání a moderní design. Takové jsou zásobníky papírových ručníků, ať už skládaných či ručníků v rolích. Zásobník na papírové ručníky skládané se hodí do každé umývárny či koupelny - na veřejné toalety, do škol, firem, ale i do domácností. Po umytí rukou nejlépe tekutým mýdlem si utřete ruce do jemného papírového ručníku a předcházejte pokapání podlahy na toaletě a v dalších místnostech.

Do zásobníků lze ukládat ručníky skládané po jednom kuse nebo s perforací. Umístěním zásobníku s papírovými ručníky zvýšíte úroveň spokojenosti uživatelů Vašich toalet. Na rozdíl od látkových ručníků, které jsou po několika utřeních mokré, použití jednorázových papírových ručníků je efektivní a vysoce hygienické. Nedochází k přenášení případných bakterií přes ručník z jedněch rukou na druhé zejména na veřejných toaletách. Kromě zásobníku na skládané ručníky nabízíme také zásobníky na papírové ručníky v rolích

Zásobníky se vyrábějí v různých velikostech, záleží především na tom, kolik návštěvníků denně projde toaletami. Kontrolní otvor umožňuje pracovníkům obsluhy snadné ověření, zda je nutné další doplnění zásobníku.

Z dalších zásobníků vhodných k umístění na toalety nabízíme zásobníky toaletního papíru a zásobníky na hygienické sáčky.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX