Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Houbičky, houby a drátěnky na nádobí

Na mytí nádobí, nejlépe za pomoci čisticích prostředků, dále na čištění povrchů, obkladů a zaschlých skvrn, na čištění trouby či vydrhnutí umývadla nebo dřezu. Houbičky na nádobí mají v domácnosti široké využití, každý si najde svoje. Houbičky na nádobí jsou měkké, savé a na jedné straně mají abrazivní vrstvu, která odstraní i zaschlé nečistoty, a přitom je šetrnější než drátěnka.

Můžete zakoupit balení kuchyňských houbiček po 10 ks, nebo větší houbičky po pěti či třech kusech. Větší houbičky na nádobí jsou tvarované, dobře se drží a chrání nehty.

Nechybí ani melaminová čisticí nanohoubička. Je to jedinečná houbička vyrobená ze speciální pěny, která dokáže snadno a dokonale odstranit i odolné nečistoty z různých povrchů, jako jsou například kachličky, sklo, kov, dřevěné povrchy, a to vše bez čisticích prostředků. Vyčistí otisky prstů, stopy po lihových fixech, zaschlý tuk ze sporáků, vodní kámen z vodovodních baterií i kožené sedačky. Také vybělí spáry mezi obklady v koupelně. Tato houbička nachází široké využití jak v domácnosti či v kanceláři, tak na zahradě i v garáži.

Dále nabízíme kuchyňské drátěnky, které jsou vhodné zejména na odstraňování těch nejhorších připálenin z hrnců, kastrolů a pekáčů. Vyberte si nerezové drátěnky spirálové ve dvou různých velikostech. S drátěnkou zvládnete odstranit i velmi odolné nečistoty, obzvláště za pomoci čisticích písků a tekutých drátěnek.

Nezapomínejte také na používání ochranných rukavic při úklidu. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

06.03.2015

NOVINKA: Mop ekologický

V březnu 2015 jsme do našeho sortimentu zařadili dva ekologické mopy. Tyto mopy, díky svému speciálnímu složení, nepouští vlákna a nezanechávají šmouhy.

MenuX

InformaceX