ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Houbičky, houby a drátěnky na nádobí

Na mytí nádobí, nejlépe za pomoci čisticích prostředků, dále na čištění povrchů, obkladů a zaschlých skvrn, na čištění trouby či vydrhnutí umývadla nebo dřezu. Houbičky na nádobí mají v domácnosti široké využití, každý si najde svoje. Houbičky na nádobí jsou měkké, savé a na jedné straně mají abrazivní vrstvu, která odstraní i zaschlé nečistoty, a přitom je šetrnější než drátěnka.

Můžete zakoupit balení kuchyňských houbiček po 10 ks, nebo větší houbičky po pěti či třech kusech. Větší houbičky na nádobí jsou tvarované, dobře se drží a chrání nehty.

Nechybí ani melaminová čisticí nanohoubička. Je to jedinečná houbička vyrobená ze speciální pěny, která dokáže snadno a dokonale odstranit i odolné nečistoty z různých povrchů, jako jsou například kachličky, sklo, kov, dřevěné povrchy, a to vše bez čisticích prostředků. Vyčistí otisky prstů, stopy po lihových fixech, zaschlý tuk ze sporáků, vodní kámen z vodovodních baterií i kožené sedačky. Také vybělí spáry mezi obklady v koupelně. Tato houbička nachází široké využití jak v domácnosti či v kanceláři, tak na zahradě i v garáži.

Dále nabízíme kuchyňské drátěnky, které jsou vhodné zejména na odstraňování těch nejhorších připálenin z hrnců, kastrolů a pekáčů. Vyberte si nerezové drátěnky spirálové ve dvou různých velikostech. S drátěnkou zvládnete odstranit i velmi odolné nečistoty, obzvláště za pomoci čisticích písků a tekutých drátěnek.

Nezapomínejte také na používání ochranných rukavic při úklidu. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX