Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Houbičky, houby a drátěnky na nádobí

Na mytí nádobí, nejlépe za pomoci čisticích prostředků, dále na čištění povrchů, obkladů a zaschlých skvrn, na čištění trouby či vydrhnutí umývadla nebo dřezu. Houbičky na nádobí mají v domácnosti široké využití, každý si najde svoje. Houbičky na nádobí jsou měkké, savé a na jedné straně mají abrazivní vrstvu, která odstraní i zaschlé nečistoty, a přitom je šetrnější než drátěnka.

Můžete zakoupit balení kuchyňských houbiček po 10 ks, nebo větší houbičky po pěti či třech kusech. Větší houbičky na nádobí jsou tvarované, dobře se drží a chrání nehty.

Nechybí ani melaminová čisticí nanohoubička. Je to jedinečná houbička vyrobená ze speciální pěny, která dokáže snadno a dokonale odstranit i odolné nečistoty z různých povrchů, jako jsou například kachličky, sklo, kov, dřevěné povrchy, a to vše bez čisticích prostředků. Vyčistí otisky prstů, stopy po lihových fixech, zaschlý tuk ze sporáků, vodní kámen z vodovodních baterií i kožené sedačky. Také vybělí spáry mezi obklady v koupelně. Tato houbička nachází široké využití jak v domácnosti či v kanceláři, tak na zahradě i v garáži.

Dále nabízíme kuchyňské drátěnky, které jsou vhodné zejména na odstraňování těch nejhorších připálenin z hrnců, kastrolů a pekáčů. Vyberte si nerezové drátěnky spirálové ve dvou různých velikostech. S drátěnkou zvládnete odstranit i velmi odolné nečistoty, obzvláště za pomoci čisticích písků a tekutých drátěnek.

Nezapomínejte také na používání ochranných rukavic při úklidu. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.12.2019

UPOZORNĚNÍ: Expedice zboží o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté do neděle 15. 12. 2019 budou dodány do pátku 20. 12. 2019. Pozdější objednávky budou expedovány až od čtvrtka 2. 1. 2020.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX