Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Změkčovače vody

Máte doma tvrdou vodu? Tvrdá voda způsobuje různé problémy především u domácích spotřebičů, kdy se na nich usazuje vodní kámen. Jednak klesá životnost spotřebičů, jako jsou pračky, myčky a další, a jednak se snižuje účinnost pracích prostředků. Také se zvyšuje spotřeba elektrické energie, protože pračka musí překonat jistý odpor způsobený nánosem vodního kamene

Jak na tvrdou vodu?

Změkčovač vody pomáhá v boji s tvrdou vodou, předchází usazování vodního kamene a zvyšuje účinnost prášku na praní. Do změkčovače vody lze před praním namáčet silně znečištěné oblečení, jako například pracovní montérky. Po namočení ve změkčovači se odolné skvrny snáze vyperou.

Změkčovače vody přidávejte do pračky k pracímu prášku – jestliže díky němu zvýšíte účinnost pracího prostředku, zároveň šetříte peníze i životní prostředí, jelikož účinnému vyprání prádla postačí menší množství pracího prášku. Taktéž samozřejmě chráníte Vaši pračku před předčasným poškozením a před potřebou koupě nového spotřebiče. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX