ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Změkčovače vody

Máte doma tvrdou vodu? Tvrdá voda způsobuje různé problémy především u domácích spotřebičů, kdy se na nich usazuje vodní kámen. Jednak klesá životnost spotřebičů, jako jsou pračky, myčky a další, a jednak se snižuje účinnost pracích prostředků. Také se zvyšuje spotřeba elektrické energie, protože pračka musí překonat jistý odpor způsobený nánosem vodního kamene

Jak na tvrdou vodu?

Změkčovač vody pomáhá v boji s tvrdou vodou, předchází usazování vodního kamene a zvyšuje účinnost prášku na praní. Do změkčovače vody lze před praním namáčet silně znečištěné oblečení, jako například pracovní montérky. Po namočení ve změkčovači se odolné skvrny snáze vyperou.

Změkčovače vody přidávejte do pračky k pracímu prášku – jestliže díky němu zvýšíte účinnost pracího prostředku, zároveň šetříte peníze i životní prostředí, jelikož účinnému vyprání prádla postačí menší množství pracího prášku. Taktéž samozřejmě chráníte Vaši pračku před předčasným poškozením a před potřebou koupě nového spotřebiče. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX