ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Změkčovače vody

Máte doma tvrdou vodu? Tvrdá voda způsobuje různé problémy především u domácích spotřebičů, kdy se na nich usazuje vodní kámen. Jednak klesá životnost spotřebičů, jako jsou pračky, myčky a další, a jednak se snižuje účinnost pracích prostředků. Také se zvyšuje spotřeba elektrické energie, protože pračka musí překonat jistý odpor způsobený nánosem vodního kamene

Jak na tvrdou vodu?

Změkčovač vody pomáhá v boji s tvrdou vodou, předchází usazování vodního kamene a zvyšuje účinnost prášku na praní. Do změkčovače vody lze před praním namáčet silně znečištěné oblečení, jako například pracovní montérky. Po namočení ve změkčovači se odolné skvrny snáze vyperou.

Změkčovače vody přidávejte do pračky k pracímu prášku – jestliže díky němu zvýšíte účinnost pracího prostředku, zároveň šetříte peníze i životní prostředí, jelikož účinnému vyprání prádla postačí menší množství pracího prášku. Taktéž samozřejmě chráníte Vaši pračku před předčasným poškozením a před potřebou koupě nového spotřebiče. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
12.04.2022

NOVINKA v sortimentu: Bazénová chemie WETTER

Představujeme kvalitní českou bazénovou chemii za atraktivní ceny.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX