ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Změkčovače vody

Máte doma tvrdou vodu? Tvrdá voda způsobuje různé problémy především u domácích spotřebičů, kdy se na nich usazuje vodní kámen. Jednak klesá životnost spotřebičů, jako jsou pračky, myčky a další, a jednak se snižuje účinnost pracích prostředků. Také se zvyšuje spotřeba elektrické energie, protože pračka musí překonat jistý odpor způsobený nánosem vodního kamene

Jak na tvrdou vodu?

Změkčovač vody pomáhá v boji s tvrdou vodou, předchází usazování vodního kamene a zvyšuje účinnost prášku na praní. Do změkčovače vody lze před praním namáčet silně znečištěné oblečení, jako například pracovní montérky. Po namočení ve změkčovači se odolné skvrny snáze vyperou.

Změkčovače vody přidávejte do pračky k pracímu prášku – jestliže díky němu zvýšíte účinnost pracího prostředku, zároveň šetříte peníze i životní prostředí, jelikož účinnému vyprání prádla postačí menší množství pracího prášku. Taktéž samozřejmě chráníte Vaši pračku před předčasným poškozením a před potřebou koupě nového spotřebiče. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX