ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Průmyslové utěrky

Používejte průmyslové utěrky k utírání povrchů, rukou nebo nástrojů. Naše dvouvrstvé průmyslové utěrky mají vysokou savost a jsou vyrobeny z příjemné celulózy. Jednotlivé díly jsou odděleny perforací pro snadné odtrhnutí. Utěrky jsou navinuty na roli, kterou lze umístit do zásobníku nebo na držák.

Průmyslové utěrky jsou určeny do větších provozů. Lze je samozřejmě využít i v domácnostech, avšak velký návin by v kuchyni zabral zřejmě mnoho místa. Tam, kde je však potřeba stále něco utírat či osušovat, se průmyslové utěrky stanou vděčným pomocníkem. Odpadá starost s věčně mokrými látkovými utěrkami, ručníky a hadříky. Papírovou utěrku jednoduše použijete a vyhodíte. Je to rychlé a hygienické.

Prohlédněte si další nabídku podobného zboží v kategoriích kuchyňských utěrek nebo papírových ručníků
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX