Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Průmyslové utěrky

Používejte průmyslové utěrky k utírání povrchů, rukou nebo nástrojů. Naše dvouvrstvé průmyslové utěrky mají vysokou savost a jsou vyrobeny z příjemné celulózy. Jednotlivé díly jsou odděleny perforací pro snadné odtrhnutí. Utěrky jsou navinuty na roli, kterou lze umístit do zásobníku nebo na držák.

Průmyslové utěrky jsou určeny do větších provozů. Lze je samozřejmě využít i v domácnostech, avšak velký návin by v kuchyni zabral zřejmě mnoho místa. Tam, kde je však potřeba stále něco utírat či osušovat, se průmyslové utěrky stanou vděčným pomocníkem. Odpadá starost s věčně mokrými látkovými utěrkami, ručníky a hadříky. Papírovou utěrku jednoduše použijete a vyhodíte. Je to rychlé a hygienické.

Prohlédněte si další nabídku podobného zboží v kategoriích kuchyňských utěrek nebo papírových ručníků
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX