ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Kapaliny do ostřikovačů

Bez kapaliny v ostřikovačích se neobejdete a pro bezpečný provoz auta je nutné, aby byly ostřikovače naplněné. Obzvláště jedete-li v nepříznivém počasí za větším autem, které Vaše čelní sklo znečistí popraškem špinavé vody, jež odstřikuje od jeho kol, musíte sklo průběžně stírat a čistit.

Existuje letní a zimní směs do ostřikovačů. V zimě je pochopitelně zapotřebí použít nemrznoucí směs do ostřikovačů. Kdyby totiž kapalina v nádržce zmrzla, jednak by byla v tu chvíli nepoužitelná, a jednak by mohla poškodit ostřikovací zařízení kvůli zvětšení svého objemu. Nádržka i hadičky by mohly prasknout nebo se při nejmenším zdeformovat. Nezapomínejte tedy na včasnou výměnu nemrznoucí kapaliny do ostřikovače před začátkem zimy, kdy již na podzim přicházejí první mrazíky. Pro další rozmrazovací přípravky nahlédněte do kategorie rozmrazovačů

Naše kapaliny do ostřikovačů chrání gumičky stěračů i mechanismus ostřikovače. Jsou ekologické a nezatěžují životní prostředí. Mají příjemnou vůni. Odstraňují i znečištění od hmyzu na čelním skle. Používejte systém ostřikování skla tak často, jak jen potřebujete – dbáte tím na bezpečnost nejen svoji, ale i ostatních účastníků silničního provozu. Pro další očistu oken na autě použijte přípravky za kategorie prostředků na ošetření skel
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX