Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Kapaliny do ostřikovačů

Bez kapaliny v ostřikovačích se neobejdete a pro bezpečný provoz auta je nutné, aby byly ostřikovače naplněné. Obzvláště jedete-li v nepříznivém počasí za větším autem, které Vaše čelní sklo znečistí popraškem špinavé vody, jež odstřikuje od jeho kol, musíte sklo průběžně stírat a čistit.

Existuje letní a zimní směs do ostřikovačů. V zimě je pochopitelně zapotřebí použít nemrznoucí směs do ostřikovačů. Kdyby totiž kapalina v nádržce zmrzla, jednak by byla v tu chvíli nepoužitelná, a jednak by mohla poškodit ostřikovací zařízení kvůli zvětšení svého objemu. Nádržka i hadičky by mohly prasknout nebo se při nejmenším zdeformovat. Nezapomínejte tedy na včasnou výměnu nemrznoucí kapaliny do ostřikovače před začátkem zimy, kdy již na podzim přicházejí první mrazíky. Pro další rozmrazovací přípravky nahlédněte do kategorie rozmrazovačů

Naše kapaliny do ostřikovačů chrání gumičky stěračů i mechanismus ostřikovače. Jsou ekologické a nezatěžují životní prostředí. Mají příjemnou vůni. Odstraňují i znečištění od hmyzu na čelním skle. Používejte systém ostřikování skla tak často, jak jen potřebujete – dbáte tím na bezpečnost nejen svoji, ale i ostatních účastníků silničního provozu. Pro další očistu oken na autě použijte přípravky za kategorie prostředků na ošetření skel
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX