Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Kapaliny do ostřikovačů

Bez kapaliny v ostřikovačích se neobejdete a pro bezpečný provoz auta je nutné, aby byly ostřikovače naplněné. Obzvláště jedete-li v nepříznivém počasí za větším autem, které Vaše čelní sklo znečistí popraškem špinavé vody, jež odstřikuje od jeho kol, musíte sklo průběžně stírat a čistit.

Existuje letní a zimní směs do ostřikovačů. V zimě je pochopitelně zapotřebí použít nemrznoucí směs do ostřikovačů. Kdyby totiž kapalina v nádržce zmrzla, jednak by byla v tu chvíli nepoužitelná, a jednak by mohla poškodit ostřikovací zařízení kvůli zvětšení svého objemu. Nádržka i hadičky by mohly prasknout nebo se při nejmenším zdeformovat. Nezapomínejte tedy na včasnou výměnu nemrznoucí kapaliny do ostřikovače před začátkem zimy, kdy již na podzim přicházejí první mrazíky. Pro další rozmrazovací přípravky nahlédněte do kategorie rozmrazovačů

Naše kapaliny do ostřikovačů chrání gumičky stěračů i mechanismus ostřikovače. Jsou ekologické a nezatěžují životní prostředí. Mají příjemnou vůni. Odstraňují i znečištění od hmyzu na čelním skle. Používejte systém ostřikování skla tak často, jak jen potřebujete – dbáte tím na bezpečnost nejen svoji, ale i ostatních účastníků silničního provozu. Pro další očistu oken na autě použijte přípravky za kategorie prostředků na ošetření skel
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX