Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Technická chemie

Přípravky v kategorii technické chemie sestávají z několika výrobků, jako je destilovaná voda v menším i ekonomickém balení, posypová sůl a tabletová regenerační sůl.

Posypová sůl je vhodná jak pro průmyslové účely, na solení silnic, tak pro domácí použití. Obzvláště máte-li kolem domu chodník, dlažbu, schodiště, je tako plocha v zimě při námraze velmi nebezpečná. A obyčejná kuchyňská sůl působí při teplotách kolem nuly, ovšem při větších mrazech je lepší používat posypovou sůl, která je obohacená o příměsi chloridu vápenatého, jenž umožní rozpouštění ledu i v třicetistupňových mrazech. Stačí pomocí lopatky nasypat sůl na led nebo odhrnutý sníh. Aplikací posypové soli na povrchy se jednak rozpouští již vytvořený led, a jednak se přechází tvorbě dalšího náledí.

Destilovaná voda má široké využití v laboratořích i v domácnosti. Používá se například do napařovacích žehliček, zvlhčovačů vzduchu nebo pokojových fontán. Do těchto zařízení není vhodné nalévat obyčejnou vodu z kohoutku. Při použít destilované vody pak nedochází k usazování vodního kamene. Destilovaná voda nachází také široké využití v mnoha oblastech (automobilový, textilní, chemický a papírenský průmysl či akvaristika).

Tabletová regenerační sůl je určena pro změkčování a výrobu pitné vody.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX