Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Technická chemie

Přípravky v kategorii technické chemie sestávají z několika výrobků, jako je destilovaná voda v menším i ekonomickém balení, posypová sůl a tabletová regenerační sůl.

Posypová sůl je vhodná jak pro průmyslové účely, na solení silnic, tak pro domácí použití. Obzvláště máte-li kolem domu chodník, dlažbu, schodiště, je tako plocha v zimě při námraze velmi nebezpečná. A obyčejná kuchyňská sůl působí při teplotách kolem nuly, ovšem při větších mrazech je lepší používat posypovou sůl, která je obohacená o příměsi chloridu vápenatého, jenž umožní rozpouštění ledu i v třicetistupňových mrazech. Stačí pomocí lopatky nasypat sůl na led nebo odhrnutý sníh. Aplikací posypové soli na povrchy se jednak rozpouští již vytvořený led, a jednak se přechází tvorbě dalšího náledí.

Destilovaná voda má široké využití v laboratořích i v domácnosti. Používá se například do napařovacích žehliček, zvlhčovačů vzduchu nebo pokojových fontán. Do těchto zařízení není vhodné nalévat obyčejnou vodu z kohoutku. Při použít destilované vody pak nedochází k usazování vodního kamene. Destilovaná voda nachází také široké využití v mnoha oblastech (automobilový, textilní, chemický a papírenský průmysl či akvaristika).

Tabletová regenerační sůl je určena pro změkčování a výrobu pitné vody.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
07.12.2018

UPOZORNĚNÍ: Expedice zboží o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté do neděle 16. 12. 2018 budou dodány do pátku 21. 12. 2018. Pozdější objednávky budou expedovány až 2. 1. 2019.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX