Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zlepšovatelé, máte slovo !!!

Pro společnost ALFACHEM jsou inovace stávajících výrobků a zavádění nových výrobků na trh základním bodem úspěšného a dynamického podnikání. Pro plnění těchto cílů jsme se rozhodli spolupracovat také se zlepšovateli z řad veřejnosti. Každý, kdo má zájem se svým tvůrčím potenciálem přispět k inovačním procesům v naší firmě, má tedy prostor se vyjádřit. Zlepšovatelské návrhy posuzuje vedení naší společnosti a to hlavně z hlediska přínosu pro spotřebitele. Zlepšovatelské návrhy se musí týkat oboru naší činnosti, tedy výroby a prodeje mycích a čisticích přípravků pro domácnosti, průmyslové firmy a úklidové společnosti. Jsou přijímány také zlepšovatelské návrhy, týkající se činnosti úklidových firem. Autoři úspěšných návrhů jsou finančně odměněni.

Zlepšovatelské návrhy můžete zasílat níže uvedenými způsoby:
  • na e-mail: seidl.jr@alfachem.cz
  • fax: + 420 516 476 808
  • poštou na adresu: ALFACHEM s.r.o., Ing. Milan Seidl ml., U Koupaliště 119/6, 679 61 Letovice
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX