Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zlepšovatelé, máte slovo !!!

Pro společnost ALFACHEM jsou inovace stávajících výrobků a zavádění nových výrobků na trh základním bodem úspěšného a dynamického podnikání. Pro plnění těchto cílů jsme se rozhodli spolupracovat také se zlepšovateli z řad veřejnosti. Každý, kdo má zájem se svým tvůrčím potenciálem přispět k inovačním procesům v naší firmě, má tedy prostor se vyjádřit. Zlepšovatelské návrhy posuzuje vedení naší společnosti a to hlavně z hlediska přínosu pro spotřebitele. Zlepšovatelské návrhy se musí týkat oboru naší činnosti, tedy výroby a prodeje mycích a čisticích přípravků pro domácnosti, průmyslové firmy a úklidové společnosti. Jsou přijímány také zlepšovatelské návrhy, týkající se činnosti úklidových firem. Autoři úspěšných návrhů jsou finančně odměněni.

Zlepšovatelské návrhy můžete zasílat níže uvedenými způsoby:
  • na e-mail: seidl.jr@alfachem.cz
  • fax: + 420 516 476 808
  • poštou na adresu: ALFACHEM s.r.o., Ing. Milan Seidl ml., U Koupaliště 119/6, 679 61 Letovice
07.12.2018

UPOZORNĚNÍ: Expedice zboží o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté do neděle 16. 12. 2018 budou dodány do pátku 21. 12. 2018. Pozdější objednávky budou expedovány až 2. 1. 2019.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX