Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zlepšovatelé, máte slovo !!!

Pro společnost ALFACHEM jsou inovace stávajících výrobků a zavádění nových výrobků na trh základním bodem úspěšného a dynamického podnikání. Pro plnění těchto cílů jsme se rozhodli spolupracovat také se zlepšovateli z řad veřejnosti. Každý, kdo má zájem se svým tvůrčím potenciálem přispět k inovačním procesům v naší firmě, má tedy prostor se vyjádřit. Zlepšovatelské návrhy posuzuje vedení naší společnosti a to hlavně z hlediska přínosu pro spotřebitele. Zlepšovatelské návrhy se musí týkat oboru naší činnosti, tedy výroby a prodeje mycích a čisticích přípravků pro domácnosti, průmyslové firmy a úklidové společnosti. Jsou přijímány také zlepšovatelské návrhy, týkající se činnosti úklidových firem. Autoři úspěšných návrhů jsou finančně odměněni.

Zlepšovatelské návrhy můžete zasílat níže uvedenými způsoby:
  • na e-mail: seidl.jr@alfachem.cz
  • fax: + 420 516 476 808
  • poštou na adresu: ALFACHEM s.r.o., Ing. Milan Seidl ml., U Koupaliště 119/6, 679 61 Letovice
09.12.2019

UPOZORNĚNÍ: Expedice zboží o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté do neděle 15. 12. 2019 budou dodány do pátku 20. 12. 2019. Pozdější objednávky budou expedovány až od čtvrtka 2. 1. 2020.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX