ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Zlepšovatelé, máte slovo !!!

Pro společnost ALFACHEM jsou inovace stávajících výrobků a zavádění nových výrobků na trh základním bodem úspěšného a dynamického podnikání. Pro plnění těchto cílů jsme se rozhodli spolupracovat také se zlepšovateli z řad veřejnosti. Každý, kdo má zájem se svým tvůrčím potenciálem přispět k inovačním procesům v naší firmě, má tedy prostor se vyjádřit. Zlepšovatelské návrhy posuzuje vedení naší společnosti a to hlavně z hlediska přínosu pro spotřebitele. Zlepšovatelské návrhy se musí týkat oboru naší činnosti, tedy výroby a prodeje mycích a čisticích přípravků pro domácnosti, průmyslové firmy a úklidové společnosti. Jsou přijímány také zlepšovatelské návrhy, týkající se činnosti úklidových firem. Autoři úspěšných návrhů jsou finančně odměněni.

Zlepšovatelské návrhy můžete zasílat níže uvedenými způsoby:
  • na e-mail: seidl.jr@alfachem.cz
  • fax: + 420 516 476 808
  • poštou na adresu: ALFACHEM s.r.o., Ing. Milan Seidl ml., U Koupaliště 119/6, 679 61 Letovice
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX