Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Čisticí prostředky na rez a vodní kámen

Rez a vodní kámen vzniká všude tam, kde dlouhodobě na povrchy či předměty působí voda a zvýšená vlhkost vzduchu, tedy hlavně v koupelnách a kuchyních. Jedná se o vany, umyvadla, sprchové kouty, vodovodní baterie, dřezy a jejich bezprostřední okolí. V usazeninách rzi a vodního kamene se zadržují škodlivé bakterie, takže způsobují potíže nejen estetické, ale i hygienické.

Rez je červenohnědý povlak, který se tvoří na povrchu železných předmětů, působením vlhkého prostředí a kyslíku. Rez se pak dále přenáší ze železných předmětů na ostatní plochy.

Vodní kámen je bělavý nános anorganických sloučenin, které se usazují během procesu usychání vody.

Vodní kámen také poškozuje elektrické spotřebiče, jako jsou rychlovarné konvice, parní trouby, myčky nádobí a pračky. Jestliže musí spotřebič překonávat odpor způsobený vrstvou vodního kamene, zvyšuje se spotřeba elektřiny a současně se snižuje životnost spotřebiče, který kvůli zvýšené námaze nevydrží tak dlouho, jak by se očekávalo.

Jak odstranit vodní kámen a rez

Naše čisticí prostředky Vám pomohou rez a vodní kámen velmi účinně odstraňovat, a to bez poškození čištěné plochy. Není nutno mechanické odírání, vše jde bez námahy a jednoduše. Na rez a vodní kámen čisticí prostředek pouze naneste rozprašovačem a nechte pár minut působit. Poté opláchnete čistou vodou, popřípadě setřete hadříkem nebo houbičkou. Tímto způsobem vyčistíte i těžko dostupná místa. Do elektrických spotřebičů se nalije roztok čisticího prostředku a vody a nechá se působit. Nutno postupovat dle návodů na etiketách. Naše odstraňovače rzi a vodního kamene jsou opravdu účinné a poradí si i s velmi odolnou nečistotou.

Pro dašlí ošetření povrchů po odstranění vodního kamene a rzi doporučujeme použití dalších čisticích prostředků
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 2Následující
15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

06.03.2015

NOVINKA: Mop ekologický

V březnu 2015 jsme do našeho sortimentu zařadili dva ekologické mopy. Tyto mopy, díky svému speciálnímu složení, nepouští vlákna a nezanechávají šmouhy.

MenuX

InformaceX