ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Prostředky do myčky nádobí

Jestliže máte doma myčku na nádobí, musíte do ní kupovat speciální mycí prostředky. Ty se dělí na tři základní druhy: prášky, gely a tablety. Používání tablet do myčky je nejrychlejší a nejpohodlnější – vždy jen vložíte jednu tabletu do příslušné přihrádky a o nic víc se nemusíte starat.

Kdo dává přednost práškům a gelům do myčky, je vhodné také přidat další přípravky, jako oplachovače a leštidla, které odstraní skvrny od zbytků jídla a taktéž pomohou k dokonalému opláchnutí nádobí od zbytků mycího prostředku. Ochraňují nádobí, zvláště sklenice, před usazováním vodního kamene, který způsobuje na sklenicích nevzhledné mapy. Leštidla udržují vysoký lesk nádobí.

Sůl do myčky je důležitou součástí mycího procesu a nedává se před každý použitím, nýbrž nasype se do příslušné přihrádky větší množství soli, která vydrží na několik mycích cyklů. Sůl do myčky je nutné používat především v oblastech s tvrdou vodou, protože sůl vodu změkčuje, čímž zvyšuje účinnost mycího prostředku a předchází usazování vodního kamene na nádobí a na vnitřních prostorách myčky.

Nezapomeňte také na občasné vyčištění samotné myčky, jelikož se v ní usazuje mastnota a vodní kámen, což zhoršuje výsledný efekt mytí nádobí. V ideálním případě použijte čistič na myčku jednou měsíčně, aby Vaše nádobí zůstávalo po umytí stále zářivé. Doporučujeme též použití membránového osvěžovače do myčky na nádobí, který neutralizuje pachy a zanechává svěží vůni citronu.

Čas od času jistě přece jen nějaký kousek nádobí potřebujete opláchnout ve dřezu, proto nahlédněte také do kategorie mycích přípravků pro ruční mytí nádobí.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX