Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Prostředky do myčky nádobí

Jestliže máte doma myčku na nádobí, musíte do ní kupovat speciální mycí prostředky. Ty se dělí na tři základní druhy: prášky, gely a tablety. Používání tablet do myčky je nejrychlejší a nejpohodlnější – vždy jen vložíte jednu tabletu do příslušné přihrádky a o nic víc se nemusíte starat.

Kdo dává přednost práškům a gelům do myčky, je vhodné také přidat další přípravky, jako oplachovače a leštidla, které odstraní skvrny od zbytků jídla a taktéž pomohou k dokonalému opláchnutí nádobí od zbytků mycího prostředku. Ochraňují nádobí, zvláště sklenice, před usazováním vodního kamene, který způsobuje na sklenicích nevzhledné mapy. Leštidla udržují vysoký lesk nádobí.

Sůl do myčky je důležitou součástí mycího procesu a nedává se před každý použitím, nýbrž nasype se do příslušné přihrádky větší množství soli, která vydrží na několik mycích cyklů. Sůl do myčky je nutné používat především v oblastech s tvrdou vodou, protože sůl vodu změkčuje, čímž zvyšuje účinnost mycího prostředku a předchází usazování vodního kamene na nádobí a na vnitřních prostorách myčky.

Nezapomeňte také na občasné vyčištění samotné myčky, jelikož se v ní usazuje mastnota a vodní kámen, což zhoršuje výsledný efekt mytí nádobí. V ideálním případě použijte čistič na myčku jednou měsíčně, aby Vaše nádobí zůstávalo po umytí stále zářivé. Doporučujeme též použití membránového osvěžovače do myčky na nádobí, který neutralizuje pachy a zanechává svěží vůni citronu.

Čas od času jistě přece jen nějaký kousek nádobí potřebujete opláchnout ve dřezu, proto nahlédněte také do kategorie mycích přípravků pro ruční mytí nádobí.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 2Následující
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX