ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Dezinfekce ploch a povrchů postřikem

Dezinfekci ploch a povrchů lze provádět prostředky na bázi chloru, nebo naopak bez něj. Kromě tekutých nebo práškových prostředků na povrchy určených k ředění nabízíme také postřikové dezinfekce. V rozprašovači jsou připraveny k okamžitému použití. Stačí přípravek nastříkat na plochy očištěné od hrubých nečistot. Dezinfekční postřiky jsou vhodné mimo jiné také k použití do těžko dostupných míst. Nastříkejte dezinfekci na potřebné místo a nechte několik minut působit (podle návodu). Poté setřete vlhkým hadříkem.

Mezi nejvyhledávanější antimikrobiální prostředky patří Savo, ale také dezinfekce Sanytol. Nechybí ani bezchlorové čističe na bázi alkoholu, které také vykazují dokonalé účinky a navíc zanechávají dlouhotrvající svěží vůni

Dezinfekční prostředky v rozprašovačích působí na široké spektrum plísní, řas, kvasinek, choroboplodných zárodků a bakterií, včetně salmonel a listerií. Jsou šetrné k povrchům a využití najdete v každé domácnosti, zejména v koupelnách a kuchyních. V nabídce nechybí ani přípravky vhodné na kuchyňské povrchy, které přicházejí do styku s potravinami. Další dezinfekce se mohou použít na dlaždice, plasty, omítky i dřevo v interiéru a exteriéru.

Nezapomeňte také na účinnou dezinfekci rukou, případně prostředky na dezinfekci nástrojů
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX