Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dezinfekce ploch a povrchů postřikem

Dezinfekci ploch a povrchů lze provádět prostředky na bázi chloru, nebo naopak bez něj. Kromě tekutých nebo práškových prostředků na povrchy určených k ředění nabízíme také postřikové dezinfekce. V rozprašovači jsou připraveny k okamžitému použití. Stačí přípravek nastříkat na plochy očištěné od hrubých nečistot. Dezinfekční postřiky jsou vhodné mimo jiné také k použití do těžko dostupných míst. Nastříkejte dezinfekci na potřebné místo a nechte několik minut působit (podle návodu). Poté setřete vlhkým hadříkem.

Mezi nejvyhledávanější antimikrobiální prostředky patří Savo, ale také dezinfekce Sanytol. Nechybí ani bezchlorové čističe na bázi alkoholu, které také vykazují dokonalé účinky a navíc zanechávají dlouhotrvající svěží vůni

Dezinfekční prostředky v rozprašovačích působí na široké spektrum plísní, řas, kvasinek, choroboplodných zárodků a bakterií, včetně salmonel a listerií. Jsou šetrné k povrchům a využití najdete v každé domácnosti, zejména v koupelnách a kuchyních. V nabídce nechybí ani přípravky vhodné na kuchyňské povrchy, které přicházejí do styku s potravinami. Další dezinfekce se mohou použít na dlaždice, plasty, omítky i dřevo v interiéru a exteriéru.

Nezapomeňte také na účinnou dezinfekci rukou, případně prostředky na dezinfekci nástrojů
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX