Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dezinfekce ploch, předmětů a vody

Mycí přípravky s antibakteriálními účinky spolehlivě dezinfikují čištěné povrchy. Nejprodávanějším čisticím a dezinfekčním prostředkem v České republice je Savo, proto v naší nabídce nemůže chybět. Savo působí také proti plísním a lze je zakoupit i v rozprašovači, který umožňuje snadnou a pohodlnou aplikaci přímo na znečištěné plochy. Kromě dezinfekce hladkých povrchů se používá také k ošetření dřeva a k odstranění plísní z omítek.

Savo Original se dá zakoupit v litrovém nebo v ekonomickém pětilitrovém balení. Je vhodné také k dezinfekci vody v bazénech. Při ředění dezinfekčních přípravků je třeba řídit se pokyny v návodu na etiketě. Savo je určeno také k dezinfekci předmětů a hraček.

Kromě antibakteriálních a dezinfekčních prostředků této známé značky nabízíme také další velmi kvalitní dezinfekční přípravky. Jde o prostředky Mika, které se vyrábějí v několika různých variantách, jež je vhodné vzájemně střídat, aby s předešlo vzniku bakteriální rezistence. Tyto výrobky čistí všechny druhy omyvatelných povrchů a podlah a zanechávají dlouhotrvající svěží vůni. Dezinfekce dnes již totiž nemusí znamenat nepříjemný zápach. I prostředky, které voní, mohou být dokonalými antibakteriálními čističi. 

Prostředky na bázi chloru mají bělicí účinky a používají se k bělení prádla.

Vedle tekutých dezinfekcí lze zakoupit také práškové dezinfekční prostředky, které ničí veškeré choroboplodné zárodky, včetně HIV virů. Při manipulaci s veškerou dezinfekcí nezapomeňte na použití ochranných rukavic, aby nedošlo ke styku chlorových přípravků s pokožkou.

V nabídce nechybí ani dezinfekční prostředek na sedátka toalet a dezinfekční vlhčené ubrousky a utěrky k plošné dezinfekci, které zajišťují velmi pohodlné použití. 
Cena od do

Stránka z 0
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX