Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Tekuté prací prostředky, kapsle

Kromě klasických pracích prostředků v práškové formě nabízíme také tekuté prací prostředky. Tekuté a gelové prací prostředky jsou obzvláště vhodné pro praní jemného prádla, jako jsou svetry, hedvábné tkaniny a umělá vlákna.

Tekuté prací prostředky se dobře vymáchají a hodí se také k ručnímu praní. Dělí se na prací prostředky na bílé, barevné a černé prádlo. Tekuté prací prostředky na černé a tmavé prádlo díky speciálnímu složení zajistí stálost tmavých barev Vašeho oblečení. Gelové prací prostředky na barevné prádlo uchovávají zářivost barev a prací prostředky na bílé prádlo předcházejí zašednutí Vašeho bílého oblečení a pomáhají, aby bílá zůstala co nejdéle skutečně bílou.

Jemné a umělé tkaniny více než ostatní látky vyžadují přidání aviváže do posledního máchání. Aviváž prádlo krásně změkčí a provoní. Přidáním změkčovače vody do pračky zvýšíte účinnost tekutých pracích prostředků. 

Obzvláště pro různé větší provozy, jako jsou hotely, penziony, ubytovny a internáty nabízíme velké pětadvacetilitrové ekonomické balení tekutého pracího prostředku. Denně musíte vyprat velké množství prostěradel, povlečení ručníků apod., s čímž Vám hravě pomohou prací prostředky naší výroby.
Cena od do

Stránka z 0
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX