ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Melaminová čistící houbička MAGIC NANO 4 ks

Akce
Melaminová čistící houbička MAGIC NANO 4 ks
Výrobce:BARTON TRADING s.r.o.
Katalogové číslo:100000464
EAN kód:8590786229044
Skupinové balení:72 ks
Dostupnost:skladem
Běžná cena bez DPH:24,70 Kč
Běžná cena s DPH:29,89 Kč
Sleva:33%
Akční cena bez DPH:16,44 Kč
Akční cena s DPH:19,89 Kč


Nano houba z melaminového materiálu je čistící pomůckou 21.století. Síťová struktura této nano-houby čistí téměř vše, i odolné nečistoty. Je tvořena pouze pěnou, není v ní vázán žádný čistící prostředek. Čistící nano houbička je výsledným produktem posledního vývoje NANOTECHNOLOGIE, skládá se z "malinkých pórů" a "větších pórů", vzniká tedy jemná síť. Houbička je také známá pod názvem „zázračná”, „kouzelná”apod.

Jedná se o výrobek ze speciální pěny, který bez chemie a dalších čistících prostředků lehce odstraňuje odolné nečistoty ze všech hladkých povrchů jako jsou: kachličky, dlaždice, sklo, kov, parkety, dřevěné stoly a to např.: šmouhy od podrážek bot, otisky prstů, znečištění od lihových fixů, per, fleky na sporácích i zaschlý tuk, vodní kámen z vodovodních baterií, počasím způsobené usazeniny na zahradním nábytku, kožené sedačky, kancelářská křesla, vybělí spáry v koupelně a pod...

Před použitím se houbička mírně navlhčí a špína se lehce "vygumuje". Speciální pěna se dostane do hlubších vrstev znečištěných ploch než běžné materiály a podobně jako guma se postupně opotřebovává. K povrchům je jemnější a šetrnější než např. čistící písek. Jemným třením se obrušováním ze znečištěného povrchu uvolňuje nečistota, není potřeba pára, gumové rukavice ani jiné chemikálie. Odstraníte nečistotu tak rychle a efektivně, jak to jiným způsobem nebylo doposud možné.

Šetří čas a úsilí. Účinné obzvláště na místech, kde špína zůstala po delší dobu (okna, léty zašlapaná špína na dlaždičkáchzbytky od kávy na porcelánu, zbytky vodního kamene na skle) a nelze použít mnoho chemie nebo vůbec použít vodu. Použití: - osobní automobily (vnitřky a disky), obklady v sanitárních prostorech, kožené potahy a sportovní boty, okenní tabule (zbytky mušek), dehtové a asfaltové skvrny, zašedlé/zažloutlé plasty, tabule, projekční plochy, kuchyně a koupelny, zahradní nábytek, stoly, židle, skříně, zašlý kov, vypínače, graffiti (omezeně), a jiné... odstraňuje: zašlý kov, propisku, permanentní lihové fixy (i na sucho), pruhy a skvrny na podlahách, razítkovou barvu, stopy na pneumatikách... Návod k použití: - Před čištěním houbu vyzkoušejte na nějakém nenápadném místě a ujistěte se, zda nezpůsobuje změny. - Houbu lehce navlhčete a opatrně, malým tlakem přejeďte přes povrch. Kromě vody by se při navlhčení neměly používat žádné přísady nebo čistící prostředky.


Praktické rady pro používání

Houbičku si předem vyzkoušejte na nějakém malém kousku povrchu, který se chystáte čistit, abyste se ujistili, že použitím houbičky nezpůsobíte nějaké změny povrchu. Houbičku lehounce navlhčete a slabým tlakem setřete povrch. Při čištění by se neměly používat žádné čistící prostředky.

PŘÍKLADY POUŽITÍ

Auto a motorka: Odstraňuje lepivé nečistoty, čištění ozdobných lišt, poklic, stopy na pneumatikách, stopy po nikotinu a asfaltové skvrny. Zaschlé stopy po mouchách …

Kuchyně: Čistí veškeré povrchy z nerezu, keramiky, stříbra, chromu, hliníku, keramické varné desky a odstraňuje odolné zbytky kávy a čaje.

Dům a zahrada: Rámy oken z plastu, dřeva, kovu, parapety, skleněné plochy, zrcadla, zašlé zažloutlé plasty, zahradní nábytek z plastu, špinavé pruhy na podlahách, vypínače, obklady, zašlé kovy, kožené potahy, radiátory, žaluzie, okenice, rolety...

Kancelář: Tiskařská a razítková barva, permanentní fixy, propiska, zažloutlé stoly, židle, skříně a plastové povrchy PC, faxy, tabule, ohmatané klávesnice ...

NEVĚŘÍTE ? TAK JI VYZKOUŠEJTE !

Materiál: melamin
Barva: bílá
Rozměr: 100 x 60 x 25 mmUkázky použití:26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX