Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Dezinfekce ploch a povrchů postřikem

Dezinfekci ploch a povrchů lze provádět prostředky na bázi chloru, nebo naopak bez něj. Kromě tekutých nebo práškových prostředků na povrchy určených k ředění nabízíme také postřikové dezinfekce. V rozprašovači jsou připraveny k okamžitému použití. Stačí přípravek nastříkat na plochy očištěné od hrubých nečistot. Dezinfekční postřiky jsou vhodné mimo jiné také k použití do těžko dostupných míst. Nastříkejte dezinfekci na potřebné místo a nechte několik minut působit (podle návodu). Poté setřete vlhkým hadříkem.

Mezi nejvyhledávanější antimikrobiální prostředky patří Savo, ale také dezinfekce Sanytol. Nechybí ani bezchlorové čističe na bázi alkoholu, které také vykazují dokonalé účinky a navíc zanechávají dlouhotrvající svěží vůni

Dezinfekční prostředky v rozprašovačích působí na široké spektrum plísní, řas, kvasinek, choroboplodných zárodků a bakterií, včetně salmonel a listerií. Jsou šetrné k povrchům a využití najdete v každé domácnosti, zejména v koupelnách a kuchyních. V nabídce nechybí ani přípravky vhodné na kuchyňské povrchy, které přicházejí do styku s potravinami. Další dezinfekce se mohou použít na dlaždice, plasty, omítky i dřevo v interiéru a exteriéru.

Nezapomeňte také na účinnou dezinfekci rukou, případně prostředky na dezinfekci nástrojů
Cena od do

Stránka z 0
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX