Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sáčky a fólie na potraviny, tašky

Občas je potřeba zabalit potraviny do sáčku pro jejich další uchování, ať už v pokojové teplotě či v lednici. Pro přepravu potravin, na cesty, na zabalení svačiny do školy či do práce využijete mikrotenové sáčky na potraviny. Lze do nich balit zeleninu, ovoce, pečivo, masné výrobky…Potraviny, uskladněné v lednici v sáčcích, si vzájemně nepředávají mezi sebou pachy, zůstanou tudíž čerstvé a chutné. 

Mikrotenové sáčky, které prodáváme, jsou nezávadné a vhodné pro styk s potravinami. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních fólií, jež jsou plně recyklovatelné – šetří tedy životní prostředí. Dají se použít opakovaně. Jsou velmi pevné, odolné proti roztržení a propouštění vody. Potravinové sáčky lze dávat i do mrazáku.

Vybrat si můžete sáčky namotané na roli s perforací mezi jednotlivými kusy pro snadné odtržení, nebo sáčky na potraviny v bloku na zavěšení a odtrhávání. Pro další uchování potravin nabízíme potravinové fólie

Sáčky můžete využít i na uskladnění dalších předmětů; díky jejich pevnosti bude manipulace se s nimi bezpečná a věci budou chráněny před prachem, vlhkostí i různými škůdci. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX