ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Sáčky a fólie na potraviny, tašky

Občas je potřeba zabalit potraviny do sáčku pro jejich další uchování, ať už v pokojové teplotě či v lednici. Pro přepravu potravin, na cesty, na zabalení svačiny do školy či do práce využijete mikrotenové sáčky na potraviny. Lze do nich balit zeleninu, ovoce, pečivo, masné výrobky…Potraviny, uskladněné v lednici v sáčcích, si vzájemně nepředávají mezi sebou pachy, zůstanou tudíž čerstvé a chutné. 

Mikrotenové sáčky, které prodáváme, jsou nezávadné a vhodné pro styk s potravinami. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních fólií, jež jsou plně recyklovatelné – šetří tedy životní prostředí. Dají se použít opakovaně. Jsou velmi pevné, odolné proti roztržení a propouštění vody. Potravinové sáčky lze dávat i do mrazáku.Sáčky můžete využít i na uskladnění dalších předmětů; díky jejich pevnosti bude manipulace se s nimi bezpečná a věci budou chráněny před prachem, vlhkostí i různými škůdci. 
Vybrat si můžete sáčky namotané na roli s perforací mezi jednotlivými kusy pro snadné odtržení, nebo sáčky na potraviny v bloku na zavěšení a odtrhávání.

Pro další uchování potravin nabízíme potravinové fólie. Potravinová fólie je dokonalým řešením pro přikrytí potravin, ať už uskladněných v lednici, nebo při pokojové teplotě. Fólie na potraviny je velmi tenká, tudíž nevzniká tak objemný odpad, jako v případě nahromadění více mikrotenových sáčků. Přikryjete s ní i velké tácy s chlebíčky či podnos s dortem.
Používání mikrotenových sáčků nenahradí výhody potravinových fólií. Fólie těsně přilne k potravinám, šetří prostor v lednici (na rozdíl od uchovávání potravin v kastrolech nebo plastových dózách), a není třeba ji zavírat pomocí dalších pomůcek, jako jsou stužky, gumičky či nějaké sponky. Potravinová fólie je pružná a velmi dobře k sobě přilne, takže stačí její omotání kolem talíře nebo tácu a drží sama.
Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost fólie, která je přímo určená ke styku s potravinami. Potraviny uchovávané ve fólii zůstanou co nejdéle čerstvé. Jakmile si zvyknete na používání potravinových fólií, budete je chtít mít stále při ruce.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX