ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Sáčky a fólie na potraviny, tašky

Občas je potřeba zabalit potraviny do sáčku pro jejich další uchování, ať už v pokojové teplotě či v lednici. Pro přepravu potravin, na cesty, na zabalení svačiny do školy či do práce využijete mikrotenové sáčky na potraviny. Lze do nich balit zeleninu, ovoce, pečivo, masné výrobky…Potraviny, uskladněné v lednici v sáčcích, si vzájemně nepředávají mezi sebou pachy, zůstanou tudíž čerstvé a chutné. 

Mikrotenové sáčky, které prodáváme, jsou nezávadné a vhodné pro styk s potravinami. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních fólií, jež jsou plně recyklovatelné – šetří tedy životní prostředí. Dají se použít opakovaně. Jsou velmi pevné, odolné proti roztržení a propouštění vody. Potravinové sáčky lze dávat i do mrazáku.

Vybrat si můžete sáčky namotané na roli s perforací mezi jednotlivými kusy pro snadné odtržení, nebo sáčky na potraviny v bloku na zavěšení a odtrhávání. Pro další uchování potravin nabízíme potravinové fólie

Sáčky můžete využít i na uskladnění dalších předmětů; díky jejich pevnosti bude manipulace se s nimi bezpečná a věci budou chráněny před prachem, vlhkostí i různými škůdci. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
12.04.2022

NOVINKA v sortimentu: Bazénová chemie WETTER

Představujeme kvalitní českou bazénovou chemii za atraktivní ceny.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX