Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Přípravky a prostředky pro průmyslové mytí nádobí

Kromě mycích prostředků na nádobí pro ruční mytí nebo do myček v domácnostech nabízíme také prostředky na nádobí pro průmyslové mytí. Ty sestávají z našich vlastních výrobků, které jsou určeny pro použití v myčkách v provozech, jako jsou restaurace, jídelny a další podniky potravinářské výroby.

Jelikož v provozech tohoto typu je velká spotřeba mycích prostředků, prodáváme přípravky na mytí nádobí ve velkých ekonomických baleních 10 l nebo 25 l. Alkalické nepěnivé prostředky jsou vhodné do všech myček, v nichž je možno použití tekutých přípravků. Kyselý přípravek pro strojní oplachování nádobí pomáhá zanechávat vysoký lesk sklenic a dalšího kuchyňského náčiní. Lze jej použít také pro odstranění vodního kamene a usazenin z lesklých povrchů, skla, nerezu, keramiky, plastu apod.
Cena od do

Stránka z 0
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX