Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Prostředky na ruční mytí nádobí

Prostředek na nádobí pro ruční mytí je nutný pro každodenní použití v domácnosti, pokud nemáte myčku, i ve firmách, kde si zaměstnanci mohou uvařit čaj, kávu, či ohřát oběd. Bez mycích přípravků, jež dokonale odstraňují mastnotu i ve studené vodě, se zkrátka neobejdete nikde.

Mezi prostředky na nádobí, které nabízíme, se řadí jednak naše vlastní výrobky, a jednak čističe na nádobí od dalších kvalitních dodavatelů. Jar na nádobí je vyhledávaným prostředkem, který již má svou tradici. S Jarem na nádobí, stejně jako se všemi ostatními prostředky, zvládnete umýt velké množství nádobí. Veškeré přípravky mají svěží vůni a jsou šetrné k pokožce rukou.

Pokud máte nějaké potíže s nadměrným vysoušením rukou či snad dokonce s ekzémy, používejte při ručním mytí nádobí gumové rukavice. Mycí prostředky na nádobí lze použít různými způsoby – každý myje nádobí po svém. Je možno přípravek kápnout na houbičku a s ní umývat nádobí pod tekoucí vodou, nebo kápnete pár kapek do dřezu napuštěného vodou – čističe vytvoří bohatou pěnu. Po umytí opláchněte nádobí čistou vodou.

Mycí prostředky jsou vhodné na všechny druhy nádobí – na sklenice, porcelán, příbory, hrnce i pánve a pekáče. Nádobí bude zase perfektně čisté a lesklé. Jestliže máte myčku, pořiďte si prostředky na nádobí do myčky.

Po ručním mytí nádobí nezapomeňte na použití krému na ruce, který zabrání nadměrnému vysoušení pokožky a zanechá ji vláčnou. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX