ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Prostředky na ruční mytí nádobí

Prostředek na nádobí pro ruční mytí je nutný pro každodenní použití v domácnosti, pokud nemáte myčku, i ve firmách, kde si zaměstnanci mohou uvařit čaj, kávu, či ohřát oběd. Bez mycích přípravků, jež dokonale odstraňují mastnotu i ve studené vodě, se zkrátka neobejdete nikde.

Mezi prostředky na nádobí, které nabízíme, se řadí jednak naše vlastní výrobky, a jednak čističe na nádobí od dalších kvalitních dodavatelů. Jar na nádobí je vyhledávaným prostředkem, který již má svou tradici. S Jarem na nádobí, stejně jako se všemi ostatními prostředky, zvládnete umýt velké množství nádobí. Veškeré přípravky mají svěží vůni a jsou šetrné k pokožce rukou.

Pokud máte nějaké potíže s nadměrným vysoušením rukou či snad dokonce s ekzémy, používejte při ručním mytí nádobí gumové rukavice. Mycí prostředky na nádobí lze použít různými způsoby – každý myje nádobí po svém. Je možno přípravek kápnout na houbičku a s ní umývat nádobí pod tekoucí vodou, nebo kápnete pár kapek do dřezu napuštěného vodou – čističe vytvoří bohatou pěnu. Po umytí opláchněte nádobí čistou vodou.

Mycí prostředky jsou vhodné na všechny druhy nádobí – na sklenice, porcelán, příbory, hrnce i pánve a pekáče. Nádobí bude zase perfektně čisté a lesklé. Jestliže máte myčku, pořiďte si prostředky na nádobí do myčky.

Po ručním mytí nádobí nezapomeňte na použití krému na ruce, který zabrání nadměrnému vysoušení pokožky a zanechá ji vláčnou. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX