ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Prostředky na průmyslové mytí nádobí

Kromě mycích prostředků na nádobí pro ruční mytí nebo do myček v domácnostech nabízíme také prostředky na nádobí pro průmyslové mytí. Ty sestávají z našich vlastních výrobků, které jsou určeny pro použití v myčkách v provozech, jako jsou restaurace, jídelny a další podniky potravinářské výroby.

Jelikož v provozech tohoto typu je velká spotřeba mycích prostředků, prodáváme přípravky na mytí nádobí ve velkých ekonomických baleních 10 l nebo 25 l. Alkalické nepěnivé prostředky jsou vhodné do všech myček, v nichž je možno použití tekutých přípravků. Kyselý přípravek pro strojní oplachování nádobí pomáhá zanechávat vysoký lesk sklenic a dalšího kuchyňského náčiní. Lze jej použít také pro odstranění vodního kamene a usazenin z lesklých povrchů, skla, nerezu, keramiky, plastu apod.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX