ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Ochranné a antibakteriální krémy na ruce

O ruce je potřeba správně a pravidelně pečovat, aby nebyly vysušené a popraskané. Především po mytí nádobí nebo po jiném druhu úklidu či po silném znečištění rukou a jejich umytí abrazivní pastou je důležité použití krému na ruce

Udržujte svoje ruce co nejdéle mladé díky používání krémů na ruce, kterých nabízíme několik druhů. Stačí si vybrat ten, jehož složení bude na pokožku Vašich rukou působit nejblahodárněji, nebo krém, který Vám bude nejpříjemněji vonět. Někdo nedá dopustit na klasickou Indulonu, někdo rád zkouší jiné krémy na ruce.

Některé krémy obsahují antibakteriální složku, díky níž budou Vaše ruce nejen hydratované, ale také chráněné před bakteriální infekcí. Antibakteriální krémy předcházejí nadměrnému množení mikroorganismů. Jsou vhodné zejména k použití ve zdravotnických zařízeních či ústavech sociální péče.

Tea-tree krém na ruce obsahuje výtažky z čajovníku, které mají regenerační účinky na zhojená drobná poranění a narušení integrity kůže. Taktéž krém s propolisem je vhodný na doléčení poranění a vyhlazení jizev. Krém na ruce s D-Panthenolem má chladivé účinky, zklidňuje podrážděnou pokožku a lehce se vstřebává do kůže. Nezanechává mastný film na rukou.

Oblíbenou příměsí krémů na ruce je měsíček lékařský. Krémy na ruce s měsíčkem mají regenerační, zklidňující a zvláčňující účinky na namáhanou pokožku rukou. Jsou určeny k častému použití, například tehdy, kdy jste nuceni si velmi často umývat ruce; potom je vhodné po každém umytí použít měsíčkový krém na ruce.

Indulona se dělí na čtyři základní druhy: Indulona univerzální, neboli tak zvaná „modrá Indulona“ zajišťuje dokonalé promaštění vysušených a popraskaných rukou. Dezinfekční Indulona vytváří ochranný film bránící množení mikroorganismů. Snadno se roztírá a rychle se vstřebává. Měsíčková Indulona má protizánětlivé účinky. Rakytníková Indulona podporuje hojení pokožky postižené spáleninami, omrzlinami, poraněními a ekzémy.

Pro prevenci vysoušení rukou doporučujeme používat ochranné rukavice při každé práci s mycími prostředky
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2024

UPOZORNĚNÍ: Změna limitu pro dopravu zdarma.

Od 1. března 2024 je minimální hodnota objednávky pro závoz zdarma 7500 Kč bez DPH.

06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX