Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Mycí pasty a gely na ruce

Ne na každou práci je možné použít rukavice, proto se občas stane, že se umažete víc, než zvládne umýt obyčejné mýdlo. Mycí pasty se používají na mytí silně znečištěné pokožky rukou. Smyjete s nimi i velmi odolné nečistoty. Mycí pasty obsahují abrazivní částečky, které z pokožky spolehlivě odstraní různé oleje, tuky, maziva, vazelínu, saze, pryskyřice a další podobné látky. Nejznámější mycí pastou je u nás zřejmě Solvina, ale na trhu je již více podobných abrazivních prostředků, které jsou stejně účinné.

Mycí pasty a abrazivní gely využijete především v různých dílnách, autoservisech, ve stavebnictví a zemědělství, na čerpacích stanicích, v těžkém průmyslu. Ale občas se Solvina hodí i v domácnosti, stane se, že se při práci umažete nějakou odolnou látkou. Nezřídka také děti strčí prsty a ruce tam, kam nemají, protože netuší, že je tam čeká překvapení v podobě velmi mastné nečistoty – do vychladlých kamen nebo do výfuku auta. Se vším si poradí Solvina a ostatní mycí pasty.

Kousek mycí Solviny či jiné mycí pasty rozetřete v dlani s vodou a pokračujte s mytím stejným způsobem, jako s tekutým nebo tuhým mýdlem. Solvina je vhodná i pro časté použití, jelikož kromě účinných abraziv obsahuje také pečující látky, které působí příznivě na pokožku a zanechávají ji hebkou a svěží. Pro další ošetření a hydrataci pokožky rukou doporučujeme použití krémů na ruce.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX