ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Mycí pasty a gely na ruce

Ne na každou práci je možné použít rukavice, proto se občas stane, že se umažete víc, než zvládne umýt obyčejné mýdlo. Mycí pasty se používají na mytí silně znečištěné pokožky rukou. Smyjete s nimi i velmi odolné nečistoty. Mycí pasty obsahují abrazivní částečky, které z pokožky spolehlivě odstraní různé oleje, tuky, maziva, vazelínu, saze, pryskyřice a další podobné látky. Nejznámější mycí pastou je u nás zřejmě Solvina, ale na trhu je již více podobných abrazivních prostředků, které jsou stejně účinné.

Mycí pasty a abrazivní gely využijete především v různých dílnách, autoservisech, ve stavebnictví a zemědělství, na čerpacích stanicích, v těžkém průmyslu. Ale občas se Solvina hodí i v domácnosti, stane se, že se při práci umažete nějakou odolnou látkou. Nezřídka také děti strčí prsty a ruce tam, kam nemají, protože netuší, že je tam čeká překvapení v podobě velmi mastné nečistoty – do vychladlých kamen nebo do výfuku auta. Se vším si poradí Solvina a ostatní mycí pasty.

Kousek mycí Solviny či jiné mycí pasty rozetřete v dlani s vodou a pokračujte s mytím stejným způsobem, jako s tekutým nebo tuhým mýdlem. Solvina je vhodná i pro časté použití, jelikož kromě účinných abraziv obsahuje také pečující látky, které působí příznivě na pokožku a zanechávají ji hebkou a svěží. Pro další ošetření a hydrataci pokožky rukou doporučujeme použití krémů na ruce.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX