Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Mycí pasty a gely na ruce

Ne na každou práci je možné použít rukavice, proto se občas stane, že se umažete víc, než zvládne umýt obyčejné mýdlo. Mycí pasty se používají na mytí silně znečištěné pokožky rukou. Smyjete s nimi i velmi odolné nečistoty. Mycí pasty obsahují abrazivní částečky, které z pokožky spolehlivě odstraní různé oleje, tuky, maziva, vazelínu, saze, pryskyřice a další podobné látky. Nejznámější mycí pastou je u nás zřejmě Solvina, ale na trhu je již více podobných abrazivních prostředků, které jsou stejně účinné.

Mycí pasty a abrazivní gely využijete především v různých dílnách, autoservisech, ve stavebnictví a zemědělství, na čerpacích stanicích, v těžkém průmyslu. Ale občas se Solvina hodí i v domácnosti, stane se, že se při práci umažete nějakou odolnou látkou. Nezřídka také děti strčí prsty a ruce tam, kam nemají, protože netuší, že je tam čeká překvapení v podobě velmi mastné nečistoty – do vychladlých kamen nebo do výfuku auta. Se vším si poradí Solvina a ostatní mycí pasty.

Kousek mycí Solviny či jiné mycí pasty rozetřete v dlani s vodou a pokračujte s mytím stejným způsobem, jako s tekutým nebo tuhým mýdlem. Solvina je vhodná i pro časté použití, jelikož kromě účinných abraziv obsahuje také pečující látky, které působí příznivě na pokožku a zanechávají ji hebkou a svěží. Pro další ošetření a hydrataci pokožky rukou doporučujeme použití krémů na ruce.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
03.07.2019

UPOZORNĚNÍ: Celozávodní dovolená

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že ve 29. týdnu, tj. od pondělí 15. 7. do pátku 19. 7. 2019, probíhá v naší společnosti celozávodní dovolená.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX