ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Leštěnky na podlahu

Leštěnka na podlahu se nanáší pomocí měkkého hadříku nebo mopu po umytí podlahy speciálními čisticími prostředky. Poté nechte podlahu zcela vyschnout. Leštěnky na podlahu mají hned několik funkcí, kvůli nimž se vyplatí zakoupení tohoto přípravku.

1. Ochranná funkce – podlaha bude ošetřena a chráněna proti opotřebení a poškrábání. Leštěnka vytvoří ochrannou vrstvu, která zabrání průniku vody při dalším mytí.
2. Estetická funkce – podlaha bude lesklá, oživená. Po každém použití lešticího prostředku bude zase jako nová a chráněná před ulpíváním špíny a prachu.
3. Bezpečnostní funkce – leštěnka vytváří na podlaze protiskluzovou vrstvu, zvláště pro děti bude chůze po podlaze bezpečnější.

Nabízíme leštidla na různé druhy podlah – vyberte si podle toho, jaké povrchy potřebujete ošetřit. V nabídce najdete leštěnky na plovoucí podlahy, PVC, linoleum, dlažbu, ale také na kámen, mramor, pískovec, vhodné pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru. Lešticí prostředky na dřevěnou podlahu můžete využít také jako leštidlo na parkety. Nepoužívejte však leštěnky na nelakované dřevěné podlahy a savé povrchy.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX