ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Leštěnky na podlahu

Leštěnka na podlahu se nanáší pomocí měkkého hadříku nebo mopu po umytí podlahy speciálními čisticími prostředky. Poté nechte podlahu zcela vyschnout. Leštěnky na podlahu mají hned několik funkcí, kvůli nimž se vyplatí zakoupení tohoto přípravku.

1. Ochranná funkce – podlaha bude ošetřena a chráněna proti opotřebení a poškrábání. Leštěnka vytvoří ochrannou vrstvu, která zabrání průniku vody při dalším mytí.
2. Estetická funkce – podlaha bude lesklá, oživená. Po každém použití lešticího prostředku bude zase jako nová a chráněná před ulpíváním špíny a prachu.
3. Bezpečnostní funkce – leštěnka vytváří na podlaze protiskluzovou vrstvu, zvláště pro děti bude chůze po podlaze bezpečnější.

Nabízíme leštidla na různé druhy podlah – vyberte si podle toho, jaké povrchy potřebujete ošetřit. V nabídce najdete leštěnky na plovoucí podlahy, PVC, linoleum, dlažbu, ale také na kámen, mramor, pískovec, vhodné pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru. Lešticí prostředky na dřevěnou podlahu můžete využít také jako leštidlo na parkety. Nepoužívejte však leštěnky na nelakované dřevěné podlahy a savé povrchy.
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX