ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Kuchyňské utěrky, papírové ubrousky

Rozlité mléko na stole? Pokud na ně vezmete látkovou utěrku nebo hadřík, musíte tyto textilie hned vyprat nebo alespoň přemáchnout v čisté vodě. Jinak začnou velmi rychle nepříjemně zapáchat, a jestliže neperete prádlo každý den, mohou znepříjemnit ovzduší celého bytu.

Řešením jsou papírové kuchyňské utěrky, které se stanou velkým pomocníkem v domácnosti a ušetří Vám mnoho práce. Stačí ihned setřít rozlité tekutiny nebo další pokrmy, jako jsou syrová vejce, omáčky, zkrátka vše, co po zaschnutí zanechává nepříjemné skvrny. Po použití utěrku jednoduše vyhodíte do koše. Kuchyňské utěrky jsou vždy při ruce, proto je jejich použití rychlé a snadné. A ještě ušetříte za prací prášek.

Kuchyňské utěrky jsou navinuté na roli, kterou můžete umístit do držáku, a ten připevnit na kuchyňskou linku nebo na zeď. Jednotlivé díly jsou odděleny perforací pro snadné odtržení.

Od balení svačin do ubrousků se dnes již upouští, protože na trhu je velké množství různých dalších obalů, sáčků, potravinových fólií a svačinových krabiček. Nicméně papírové ubrousky se hodí ke stolování, případně také k utírání povrchů. Ubrousky nabízíme v různých barvách, můžete si proto vybrat takovou, aby ubrousek na prostřeném stole ladil s ostatními kuchyňskými doplňky. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
12.04.2022

NOVINKA v sortimentu: Bazénová chemie WETTER

Představujeme kvalitní českou bazénovou chemii za atraktivní ceny.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX