Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Kuchyňské utěrky, papírové ubrousky

Rozlité mléko na stole? Pokud na ně vezmete látkovou utěrku nebo hadřík, musíte tyto textilie hned vyprat nebo alespoň přemáchnout v čisté vodě. Jinak začnou velmi rychle nepříjemně zapáchat, a jestliže neperete prádlo každý den, mohou znepříjemnit ovzduší celého bytu.

Řešením jsou papírové kuchyňské utěrky, které se stanou velkým pomocníkem v domácnosti a ušetří Vám mnoho práce. Stačí ihned setřít rozlité tekutiny nebo další pokrmy, jako jsou syrová vejce, omáčky, zkrátka vše, co po zaschnutí zanechává nepříjemné skvrny. Po použití utěrku jednoduše vyhodíte do koše. Kuchyňské utěrky jsou vždy při ruce, proto je jejich použití rychlé a snadné. A ještě ušetříte za prací prášek.

Kuchyňské utěrky jsou navinuté na roli, kterou můžete umístit do držáku, a ten připevnit na kuchyňskou linku nebo na zeď. Jednotlivé díly jsou odděleny perforací pro snadné odtržení.

Od balení svačin do ubrousků se dnes již upouští, protože na trhu je velké množství různých dalších obalů, sáčků, potravinových fólií a svačinových krabiček. Nicméně papírové ubrousky se hodí ke stolování, případně také k utírání povrchů. Ubrousky nabízíme v různých barvách, můžete si proto vybrat takovou, aby ubrousek na prostřeném stole ladil s ostatními kuchyňskými doplňky. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX