Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Čisticí vlhčené ubrousky

Velmi účinné čisticí vlhčené ubrousky pomáhají odstraňovat urputné nečistoty, jako jsou tuhé tuky, lepidla, oleje, barvy, inkoust, vosk, saze a další. Jejich účinek je podobný jako u abrazivních past. Vlhčené ubrousky se hodí obzvláště tam, kde není možnost použít vodu a mycí prostředky.

Vlhčené ubrousky jsou vhodné nejen na čištění rukou, ale i různých strojů a nástrojů. U těch může být jiné čištění pod vodou obzvláště problematické, proto čisticí vlhčené ubrousky jistě přijdou vhod.

Vlhčené ubrousky nabízíme ve dvou možných baleních – plastový kyblík s 30 ks ubrousků nebo 72 ks ubrousků. Kyblík je uzavíratelný, ubrousky tedy nevysychají. Díky perforaci se ubrousky snadno odtrhávají. Rychle absorbují špínu a působí antibakteriálně. Čisticí vlhčené ubrousky s obsahem aloe vera pokožku nejen očistí, ale zároveň i ošetří.

Pro zajištění dokonalé péče o pokožku rukou následně použijte krém na ruce
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX