ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Čisticí vlhčené ubrousky

Velmi účinné čisticí vlhčené ubrousky pomáhají odstraňovat urputné nečistoty, jako jsou tuhé tuky, lepidla, oleje, barvy, inkoust, vosk, saze a další. Jejich účinek je podobný jako u abrazivních past. Vlhčené ubrousky se hodí obzvláště tam, kde není možnost použít vodu a mycí prostředky.

Vlhčené ubrousky jsou vhodné nejen na čištění rukou, ale i různých strojů a nástrojů. U těch může být jiné čištění pod vodou obzvláště problematické, proto čisticí vlhčené ubrousky jistě přijdou vhod.

Vlhčené ubrousky nabízíme ve dvou možných baleních – plastový kyblík s 30 ks ubrousků nebo 72 ks ubrousků. Kyblík je uzavíratelný, ubrousky tedy nevysychají. Díky perforaci se ubrousky snadno odtrhávají. Rychle absorbují špínu a působí antibakteriálně. Čisticí vlhčené ubrousky s obsahem aloe vera pokožku nejen očistí, ale zároveň i ošetří.

Pro zajištění dokonalé péče o pokožku rukou následně použijte krém na ruce
Cena od do

Stránka z 0
06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX