Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ošetření skel a plastů pro auta

Kromě autošamponů a čističů čalounění nabízíme čističe skel a plastů v autě. Čisté okno je jedním ze základních bezpečnostních prvků při řízení automobilu. V případě silně znečištěného okna můžete přehlédnout nečekanou překážku na vozovce a neštěstí je na světě. Věnujte proto péči o okna dostatečnou pozornost.

Naše mycí prostředky na sklo odstraní veškeré nečistoty a nezanechávají šmouhy. Pro umytí neodbytných nečistot nastříkejte prostředek na sklo pomocí rozprašovače a pěnu nechte chvíli působit. Poté snadno setřete hadříkem nebo stěrkou. Nezapomeňte také na očištění zrcátek. Pro další ošetření oken vyberte vhodnou kapalinu do ostřikovačů

Pokud se domníváte, že ošetřování plastových povrchů v autě je jenom estetickou záležitostí a zdá se Vám, že to nepotřebujete, dovolujeme si Vás upozornit, že je to jinak. Kromě oživení plastů jde také o jejich regeneraci, odolnost proti znečištění, ochrana před slunečními paprsky i před mrazem, zvýšení životnosti plastových předmětů. Antistatický prostředek na ošetření plastových povrchů zanechává svěží vůni a vytváří dlouhodobý ochranný film. 

Na zimní ošetření oken a odstranění námrazy navštivte kategorii rozmrazovačů
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
17.02.2021

Dárek k nákupu

K nákupu nad 1 000 Kč dostanou zákazníci zdarma dezinfekční gel 100ml.

07.01.2021

COROMED Hand Sanitizer antibakteriální gely na ruce

Rádi bychom Vám představili novinku v našem sortimentu. Parfemované antibakteriální gely Coromed.

09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

MenuX

InformaceX