ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Ošetření skel a plastů pro auta

Kromě autošamponů a čističů čalounění nabízíme čističe skel a plastů v autě. Čisté okno je jedním ze základních bezpečnostních prvků při řízení automobilu. V případě silně znečištěného okna můžete přehlédnout nečekanou překážku na vozovce a neštěstí je na světě. Věnujte proto péči o okna dostatečnou pozornost.

Naše mycí prostředky na sklo odstraní veškeré nečistoty a nezanechávají šmouhy. Pro umytí neodbytných nečistot nastříkejte prostředek na sklo pomocí rozprašovače a pěnu nechte chvíli působit. Poté snadno setřete hadříkem nebo stěrkou. Nezapomeňte také na očištění zrcátek. Pro další ošetření oken vyberte vhodnou kapalinu do ostřikovačů

Pokud se domníváte, že ošetřování plastových povrchů v autě je jenom estetickou záležitostí a zdá se Vám, že to nepotřebujete, dovolujeme si Vás upozornit, že je to jinak. Kromě oživení plastů jde také o jejich regeneraci, odolnost proti znečištění, ochrana před slunečními paprsky i před mrazem, zvýšení životnosti plastových předmětů. Antistatický prostředek na ošetření plastových povrchů zanechává svěží vůni a vytváří dlouhodobý ochranný film. 

Na zimní ošetření oken a odstranění námrazy navštivte kategorii rozmrazovačů
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
06.11.2023

UPOZORNĚNÍ: Změna adresy skladu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu adresy našeho skladu.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX