Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Luxusní vůně do auta

Uvnitř auta je malý uzavřený prostor, který je háklivý na zadržování různých pachů. Provoňte Váš vůz dlouhotrvajícími vůněmi do auta. Membránový osvěžovač umístíte do mřížky ventilátoru. Intenzita uvolňování vůně se zvýší při spuštění ventilátoru. Nabízíme různé druhy vůní do auta; vyberte si tu, která Vám bude nejpříjemnější.

Účinek voňavého prostředku je až pětačtyřicet dní, přičemž součástí balení je jedna náhradní náplň zdarma. Pro dokonalý efekt při použití vůně do auta je také vhodné vyčištění plastových povrchů a především potahů na sedadlech, které často nepříjemné pachy zadržují.

Kompletní péči o auto doplňte ještě autošampony a provozními kapalinami
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX