Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Luxusní vůně do auta

Uvnitř auta je malý uzavřený prostor, který je háklivý na zadržování různých pachů. Provoňte Váš vůz dlouhotrvajícími vůněmi do auta. Membránový osvěžovač umístíte do mřížky ventilátoru. Intenzita uvolňování vůně se zvýší při spuštění ventilátoru. Nabízíme různé druhy vůní do auta; vyberte si tu, která Vám bude nejpříjemnější.

Účinek voňavého prostředku je až pětačtyřicet dní, přičemž součástí balení je jedna náhradní náplň zdarma. Pro dokonalý efekt při použití vůně do auta je také vhodné vyčištění plastových povrchů a především potahů na sedadlech, které často nepříjemné pachy zadržují.

Kompletní péči o auto doplňte ještě autošampony a provozními kapalinami
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX