Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Mycí houby a jelenice na auto

Pro dokonalé umytí vozidla za použití autošamponů, ať už s voskem či bez vosku, je vhodné použít speciální houby na mytí auta a jelenice. Různé hadry typu staré triko nebo trenýrky nejsou příliš vhodné. Ani hadry a hadříky, vhodné pro mytí různých dalších povrchů, nemají potřebnou savost důležitou při mytí auta, ani dostatečné lešticí schopnosti.

Houby na auta mají jedinečnou strukturu, která umožní nasátí velkého množství vody a mycího prostředku, následně snadné vymáčknutí na karoserii a opětovné setření, při němž pohlcují všechny nečistoty, a to i ty urputné. Nedochází k poškrabání laku, ani k narušování jeho povrchové vrstvy. Boční strana autohouby je opatřena prohlubněmi pro prsty pro příjemné držení a snadnou manipulaci.

Jelenice pak Vašeho mazlíčka dokonale vyleští a při následné projížďce jistě budete mít skvělý pocit, obzvláště vlastníte-li typ auta, za nímž se kolemjdoucí rádi ohlížejí. Jelenice nezanechává šmouhy, a pokud používáte po umytí karoserie i vosk na auto, snadno jej rozleští po povrchu. Kdo jednou jelenici vyzkouší, rád ji potom používá také v domácnosti pro leštění skla, zrcadel a hladkých lesklých povrchů.

Při vybírání prostředků na péči o Vaše auto nezapomeňte také na ochranu proti hlodavcům
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX