Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Péče o ruce a mýdla

V kategorii péče o ruce Vám nabízíme jednak prostředky na mytí rukou, a jednak krémy na jejich následné ošetření. Mezi prostředky na mytí rukou se řadí tekutá a pěnová mýdla, dále tuhá mýdla, ale také abrazivní pasty na odstranění odolných nečistot a mastnot.

Gelová a pěnová mýdla na ruce jsou vhodná pro plnění dávkovačů, dají se použít v domácnostech i ve firmách a veřejných budovách. Tuhá mýdla se dnes už ve veřejných budovách téměř nepoužívají, protože tekutá mýdla splňují moderní požadavky a jsou hygieničtější z hlediska kontaminace mýdla nečistotou a bakteriemi. Při mytí rukou tekutým mýdlem se totiž ze zásobníku vymáčkne jen potřebná část a zbytek náplně zůstane uchráněn před znečištěním, na rozdíl od používání tuhého mýdla. V domácím prostředí je však možno použít i tuhé mýdlo, jehož předností je především velmi nízká cena.

Abrazivní pasty odstraňují urputné nečistoty a v různých provozech, jako jsou dílny, autoservisy, čerpací stanice, těžký průmysl…, se bez nich neobejdete. Solvina a další podobné pasty a abrazivní gely z rukou účinně odstraní tuhé tuky, saze, barvy a mnoho jiných látek. Podobný účinek mají také čisticí vlhčené ubrousky, k jejichž použití nepotřebujete vodu.

Krémy na ruce pak ošetří pokožku rukou, aby nebyla vysušená a popraskaná. Krémy zajistí hydrataci a promaštění kůže, která zůstává hladká a vláčná. Některé krémy mají kromě preventivních účinků také účinky hojivé a regenerační. Krémy na ruce je vhodné používat například po každém mytí nádobí nebo podobné činnosti. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 3Následující
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX