Péče o ruce a mýdla

V kategorii péče o ruce Vám nabízíme jednak prostředky na mytí rukou, a jednak krémy na jejich následné ošetření. Mezi prostředky na mytí rukou se řadí tekutá a pěnová mýdla, dále tuhá mýdla, ale také abrazivní pasty na odstranění odolných nečistot a mastnot.

Gelová a pěnová mýdla na ruce jsou vhodná pro plnění dávkovačů, dají se použít v domácnostech i ve firmách a veřejných budovách. Tuhá mýdla se dnes už ve veřejných budovách téměř nepoužívají, protože tekutá mýdla splňují moderní požadavky a jsou hygieničtější z hlediska kontaminace mýdla nečistotou a bakteriemi. Při mytí rukou tekutým mýdlem se totiž ze zásobníku vymáčkne jen potřebná část a zbytek náplně zůstane uchráněn před znečištěním, na rozdíl od používání tuhého mýdla. V domácím prostředí je však možno použít i tuhé mýdlo, jehož předností je především velmi nízká cena.

Abrazivní pasty odstraňují urputné nečistoty a v různých provozech, jako jsou dílny, autoservisy, čerpací stanice, těžký průmysl…, se bez nich neobejdete. Solvina a další podobné pasty a abrazivní gely z rukou účinně odstraní tuhé tuky, saze, barvy a mnoho jiných látek. Podobný účinek mají také čisticí vlhčené ubrousky, k jejichž použití nepotřebujete vodu.

Krémy na ruce pak ošetří pokožku rukou, aby nebyla vysušená a popraskaná. Krémy zajistí hydrataci a promaštění kůže, která zůstává hladká a vláčná. Některé krémy mají kromě preventivních účinků také účinky hojivé a regenerační. Krémy na ruce je vhodné používat například po každém mytí nádobí nebo podobné činnosti. 
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 3Následující
07.12.2018

UPOZORNĚNÍ: Expedice zboží o vánočních svátcích

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky přijaté do neděle 16. 12. 2018 budou dodány do pátku 21. 12. 2018. Pozdější objednávky budou expedovány až 2. 1. 2019.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

MenuX

InformaceX