ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Gama (Vizir) 4in1 kapsle na praní 60ks Color & Darks

Akce
Gama (Vizir) 4in1 kapsle na praní 60ks Color & Darks
Výrobce:BlueSun
Katalogové číslo:081813
EAN kód:8435495825241
Skupinové balení:6 ks
Dostupnost:skladem
Běžná cena bez DPH:395,00 Kč
Běžná cena s DPH:477,95 Kč
Sleva:25%
Akční cena bez DPH:296,00 Kč
Akční cena s DPH:358,16 Kč

Gama (dříve Vizir) - kapsle na praní barevných a tmavých textilí.

Vizir se mění na Gama. Stejný produkt, ale pouze odlišný název. V Německu a Švýcarsku se Vizir s vylepšeným složením nově prodává pod značkou Gama.

Gelové kapsle Gama jsou určeny k praní barevných tkanin a bílého oblečení Značkové prací kapsle 4v1 Gama. Kapsle s vícekomorovou strukturou zaručují dokonalé dávkování speciálně vybraných pracích prostředků. Výrobek obsahuje přísady, které pomáhají důkladně vyčistit, odstranit skvrny .

Kapsle Gama se velmi snadno používají. Vložte kapsli přímo do bubnu pračky, obal tobolky se po kontaktu s vodou rychle rozpustí a uvolní všechny koncentrované látky uložené v oddělených komorách. Třikrát koncentrovanější než běžné prací prostředky, bez fosfátů a zcela bezpečné použití.

Teplota praní: 20 – 95 °C

Upozornění: Není vhodné pro vlnu a hedvábí. Při praní dodržujte vždy doporučení výrobce textilie.

Balení obsahuje 60 kusů.

 

Bezpečnostní upozornění:    Varování


H319 - Způsobuje vážné podráždění očí.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI ZASAŽENÍ očí: Několik minut opatrmě oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je ze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítite-li se dobře volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.  Po použití si umyjte ruce. Upozornění: Silně dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí, okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Další doporučené zboží

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX