Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Systém půmyslového praní LAVAR

Komplexní systém praní zahrnující kapalné prací, enzymatické, bělicí, neutralizační a avivážní prostředky a jejich automatizované dávkování spojené s programovým vybavením pracích strojů.

Prací prostředky neobsahují fosfáty ani silikáty, nezatěžují tedy ani prádlo ani přírodu. Jejich kapalná forma usnadňuje velmi rychlé rozpuštění ve vodě a tím jejich okamžité působení už na samém začátku pracího procesu. Prací prostředky rovněž neobsahují žádné balastní látky, které by svými úsadami znehodnocovaly prací stroje a prádlo samotné.

SYSTÉM LAVAR je určený pro prádelenství v ústavech sociální péče, v  domovech důchodců, v léčebnách a nemocnicích a v komerčních prádelnách. Je spojený s technologickým a poradenským servisem. Zabezpečuje požadované hygienické normy na vysoké úrovni, šetří prádlo a zvyšuje jeho životnost a zajišťuje ekologickou nezávadnost vlastních pracích prostředků a tím i odpadních vod.

Kapalné prací prostředky zn. LAVAR jsou vhodné, jak na praní běžného ložního prádla, tak i na praní extrémně znečištěných pracovních oděvů nebo praní biologicky znečištěného prádla.

Prací prostředky se do praček dávkují pomocí automatického dávkovacího zařízení. Dávkovací zařízení komunikuje s pračkou a dávkuje prací prostředky z plastových obalů bez zásahu obsluhy, podle předem zvoleného pracího programu. Obsluha pračky pouze před začátkem praní zvolí prací program dle druhu prádla, který chce prát a dávkovací zařízení poté zajistí přesný přísun určitého druhu pracího prostředku v tu správnou dobu. Systém zabezpečuje velmi vysokou kvalitu praní při maximální jednoduchosti jeho obsluhy. Vše je ověřeno dlouholetou praxí. Systém je sestaven pro jednotlivé fáze praní od předpírky až po neutralizaci a aviváž.

Celý systém, tzn. dodávky tekutých pracích prostředků včetně instalace, nastavení a servisu dávkovacího zařízení provádí firma ALFACHEM. Při instalaci systému v jednotlivých prádelnách se doba odstavení praček počítá pouze na hodiny. Kvalita praní i nastavení pracích programů je pod dohledem našich specialistů. Cílem je dosáhnout požadovaného výsledku praní s minimálními náklady.


Jaké výhody Vám tedy náš systém praní přináší:

  • vysokou prací schopnost ve spojení s optimálním automatickým dávkováním pracích prostředků
  • vhodný jak na běžné ložní prádlo, tak i na extrémně znečištěné oděvy a biologicky znečištěné prádlo
  • vysokou bělící účinnost bez chemického poškození textilií
  • zajištění chemodezinfekce již od 50°C a termodezinfekce při vyšších teplotách
  • nízkou pěnivost a rychlou rozpustnost pracích prostředků
  • neutralizaci prádla, která podporuje prodloužení životnosti prádla a zamezení alergických reakcí uživatelů prádla
  • minimalizaci vzniku vápenných úsad na prádle, v pračkách a v potrubí odpadních vod
  • jednoduchost ovládání systému pro obsluhu, který zcela vylučuje nechtěnou možnost zásahu lidského faktoru do dávkování pracích prostředků
  • šetří životní prostředí, neobsahuje fosfáty, silikáty a zeolity.

Systém LAVAR obsahuje tyto kapalné prací přípravky:

LAVAR 1 - Alkalická a sekvestrační prací přísada.

LAVAR 2 - Univerzální prací přípravekk na bázi tenzidů.

LAVAR 3 - Bělící (oxidační) přípravek pro vysoké teploty.

LAVAR 4 - Tenzidový prací přípravek s enzymy.

LAVAR 5 - Neutralizační přípravek alkalií.

LAVAR 6 - Neutralizační přípravek alkalií a avivážní přípravek.


Informační leták

 
07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

MenuX

InformaceX