ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Speciální čisticí a úklidové prostředky

Nepodařilo se Vám vyčistit skvrnu běžnými univerzálními čističi

Kategorie speciálních čisticích a úklidových prostředků obsahuje širokou škálu různých přípravků, jež se používají ke specifickým účelům. Pokud tedy hledáte nějaký speciální čistič na skvrny způsobené různými záludnými materiály a čistič na nečistoty, které je zapotřebí řešit jen jednou za čas, projděte si naši nabídku.

Kromě čisticích prostředků do domácnosti nabízíme také několik čističů zaměřených na průmyslové využití, především tedy do různých provozů, jako je například chemická výroba, zpracování plastů, jaderné elektrárny, ale také potravinářské závody a mlékárenský průmysl. Proto je většina čističů v několikalitrových barelech.

Jedná se tedy o speciální velmi účinné odmašťovače tuků, odstraňovače vodouředitelných barev a latexu, čištění klimatizací, sada na péči o náhrobní kameny …
Cena od do

Stránka z 0
26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

15.02.2017

Platba kartou na e-shopu

Pro zákazníky našeho e-shopu jsme nově zavedli možnost platby kartou přes platební bránu GP webpay.

09.02.2016

AKTUALITA: Přidána kategorie NOVINKY v sortimentu

Od února jsme na naše internetové stránky přidali novou kategorii NOVINKY v sortimentu. Naše portfolio nabízených výrobků se neustále rozšiřuje a chceme, aby naši zákazníci měli o nových produktech neustálý přehled.

17.07.2015

AKTUALITA: Přechod z lahví 500 ml na 750 ml

Od července 2015 dochází v naší společnosti ke změně velikosti balení lahví s rozprašovačem.

MenuX

InformaceX