Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Speciální čisticí a úklidové prostředky

Nepodařilo se Vám vyčistit skvrnu běžnými univerzálními čističi

Kategorie speciálních čisticích a úklidových prostředků obsahuje širokou škálu různých přípravků, jež se používají ke specifickým účelům. Pokud tedy hledáte nějaký speciální čistič na skvrny způsobené různými záludnými materiály a čistič na nečistoty, které je zapotřebí řešit jen jednou za čas, projděte si naši nabídku.

Kromě čisticích prostředků do domácnosti nabízíme také několik čističů zaměřených na průmyslové využití, především tedy do různých provozů, jako je například chemická výroba, zpracování plastů, jaderné elektrárny, ale také potravinářské závody a mlékárenský průmysl. Proto je většina čističů v několikalitrových barelech.

Jedná se tedy o speciální velmi účinné odmašťovače tuků, odstraňovače vodouředitelných barev a latexu, čištění klimatizací, sada na péči o náhrobní kameny …
Cena od do
Zobrazit filtry
Výrobce:

Stránka 1 z 1
09.09.2020

NOVINKA: České jednorázové zdravotní roušky

V září 2020 jsme do našeho sortimentu certifikované zdravotní roušky.

07.10.2019

NOVINKA: Zásilkovna

NOVĚ mají zákazníci možnost si pro drobnější objednávky na našem eshopu zvolit možnost doručení zboží i přes službu ZÁSILKOVNA.

26.02.2019

NOVINKA: ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vám představili náš nový produkt. Jedná se o univerzální čisticí přípravek s leskem “ALTUS Professional CLEANER MARSEILLE“.

30.11.2018

CARNA4 - krmivo pro psy a kočky

Jelikož je našim velkým koníčkem chovatelství a zvířata máme velmi rádi, tak jsme se rozhodli, že budeme hledat nějaké výjimečné a zdravé krmivo, které budeme propagovat a prodávat.

MenuX

InformaceX